• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Cagiva Freccia 125 by Looren$

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: carlos » wt 27 mar, 2012

Siemka chciałem wam przedstawić mój nowy nabytek! ;p

Jest to Cagiva Freccia 125 rocznik 1989
Kupiłem ją za 520 złoty
Niestety nie ma iskry nie wiem co jest przyczyną. Poza tym ma kompresje wbijają wszystkie 7 biegów rozrusznik kręci aż miło sprzęgło łapie :D
Postanowiłem ją podreperować. Założyć oponę 160 na tył, zadupek z lampą od suzuki sv 650 i owiewkę diablo na przód.
Cagiva ma już nowe tarcze hamulcowe. Koła i zaciski są z Brembo :D

Obrazek

Fotki już po zdjęciu plastików:

http://zapodaj.net/38ae494f2439.jpg.html

http://zapodaj.net/a9c1962fc0be.jpg.html

http://zapodaj.net/35f836c091ed.jpg.html

http://zapodaj.net/767c937f4304.jpg.html

http://zapodaj.net/a8b036c025b0.jpg.html

http://zapodaj.net/30972acbe6d3.jpg.html

http://zapodaj.net/7661c9edd890.jpg.html

http://zapodaj.net/28dfd1769538.jpg.html
Ostatnio zmieniony wt 27 mar, 2012 przez carlos, łącznie zmieniany 1 raz.
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500


Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: Yautja » wt 27 mar, 2012

Świetna,tylko po co ją przerabiasz?
Obrazek

Saxos
Uczeń
Uczeń
Posty: 16
Rejestracja: czw 22 mar, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtochÂłowice

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: Saxos » wt 27 mar, 2012

Śmieszna cena jak za takie moto :)) Podreperujesz i super maszyna !

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: choinka » wt 27 mar, 2012

Czerwona z pewnością ładniuśka ;D

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: Yautja » wt 27 mar, 2012

Obrazek
Mnie osobiście się nie podoba ale to rzadkość na drogach więc warto zachować w oryginale,może odkupi ja jakiś kolekcjoner za sporą sumkę :)
Ostatnio zmieniony wt 27 mar, 2012 przez Yautja, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek


adrol

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: adrol » wt 27 mar, 2012

Jak masz plastiki to składaj w oryginale, a jak masz w oryginalnym malowaniu całe, ładne to ich nie maluj <stres> , oryginał, zawsze ma lepszą wartość :), chyba że nie ma plastików to ja bym wkładał zadupek od mito, mi osobiście sv się po całości nie podoba :D

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: Yato » wt 27 mar, 2012

wyjebista maszynka :D

Ja też bym na oryginał wzioł jakiemuś kolekcjonerowi sprzedać i coś nowszego kupić xd

btw. skąd tak tanio ją wytrzasnołeś?

Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: carlos » śr 28 mar, 2012

Moto było na allegro :D
Kolekcjoner hmh... wątpie. Na zdjęciu wyżej jest cagiva freccia c9. Moja się nieco od niej różni inne felgi i błotnik z przodu. Ogólnie moto wygląda fajnie ale chciałbym go trochę przerobić. Zadupki od mito są drogie :)
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: lukasz » śr 28 mar, 2012

Piękna maszyna! :D
Powodzenia :)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: BeNeK » sob 31 mar, 2012

miałem taką kupić za 300zł ;P
tylko lampa z przodu diablo i brak bocznych owiewek jakoś wpłynęły pozytywniej na ten moto od strony wizualnej...
a no i jeszcze bez silnika :D więc superancko trafiłeś ;)

miłego grzebania i planowania itd ;P
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
kamil66kl
Praktykant
Praktykant
Posty: 60
Rejestracja: śr 07 mar, 2012
Lokalizacja: Ostrowiec ÂŚw.

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: kamil66kl » ndz 01 kwie, 2012

mogłes wstawić fotki w mniejszej rozdzielczości i jakąś fotke całości
Obrazek

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: Blu » ndz 01 kwie, 2012

Papiery masz na nią ?
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: carlos » wt 03 kwie, 2012

Niestety papierów brak :D są jakieś z francji ale kombinowania by z tym było.
Pomyślałem o swapie kół zawiechy i silnika do mojego zumico. Przeróbką ramy itp. dałbym radę ale nie wiem co z tą elektryką kompletnie zielony z tego jestem. Mam schematy i nie wiem co na nich jest <rotfl> zna się ktoś na tym ?? :p
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500

Awatar użytkownika
D_O_N:))
Majster
Majster
Posty: 116
Rejestracja: pt 13 kwie, 2012
Lokalizacja: Wolbrom

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: D_O_N:)) » sob 14 kwie, 2012

Weź zostaw ja w oryginalnym malowaniu jak masz plastiki bo jak je pomalujesz to tracą wartość :)
Gdy spotkamy siê na zakrêcie manetka w dó³ i odciêcie:D

LwG wszystkim!:D!:)


Kingway.... I jestem w niebie :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Cagiva Freccia 125 by Looren$

Postautor: to&owo » sob 14 kwie, 2012

kolekcjoner sratata :D przerabiaj tnij,modyfikuj ,doklejaj co się da :D powodzonka ,fajna baza pod tun :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl