Jest to Cagiva Freccia 125 rocznik 1989
Kupiłem ją za 520 złoty
Niestety nie ma iskry nie wiem co jest przyczyną. Poza tym ma kompresje wbijają wszystkie 7 biegów rozrusznik kręci aż miło sprzęgło łapie
Postanowiłem ją podreperować. Założyć oponę 160 na tył, zadupek z lampą od suzuki sv 650 i owiewkę diablo na przód.
Cagiva ma już nowe tarcze hamulcowe. Koła i zaciski są z Brembo
Fotki już po zdjęciu plastików:
http://zapodaj.net/38ae494f2439.jpg.html
http://zapodaj.net/a9c1962fc0be.jpg.html
http://zapodaj.net/35f836c091ed.jpg.html
http://zapodaj.net/767c937f4304.jpg.html
http://zapodaj.net/a8b036c025b0.jpg.html
http://zapodaj.net/30972acbe6d3.jpg.html
http://zapodaj.net/7661c9edd890.jpg.html
http://zapodaj.net/28dfd1769538.jpg.html






Podreperujesz i super maszyna !

, oryginał, zawsze ma lepszą wartość 


[/center]
zna się ktoś na tym

