






![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

bede mial czas to ogarne sprawy kosztow ile by to wynioslo itd 




Wszystko skrupulatnie zapisywałem, wpłaty, adresy itp. Teraz jestem w internacie, ale jak będę w czwartek w domu to się zorientuje jak to wtedy z kosztami wyszło. Tylko tym razem jak będziecie zamawiać, to zróbcie te naklejki w kilku kolorach, a nie jak ja w tamtym roku zrobiłem tylko czarne. Warto było zrobić jakiś fajny wzór naklejki a nie tylko adres do forum 

JAk wszystko będzie zorganizowane to wpłacę kasę
Dokładnie jakiś ładny wzór, kolorki
Bo pamiętam że było tak że później połowa nie chciała bo były czarne a przypomniało się użytkownikom że mają czarne motory i nie chcą tego.
To też by fajne było 


Ale i tak będę chętny bo zawsze lans na naklejkę, +2KM
i reklama się robi dla forum 

Szczepan pisze: Ale i tak będę chętny bo zawsze lans na naklejkę, +2KM![]()
i +10 do zajebistości 
[/URL]







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości