Tylko muszę jeszcze załatwić sobie ściągacz żeby wymienić łańcuszek rozrządu..
W 100% polecam Tego użytkownika





---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
może obejdzie się bez zmiany łancuszka skoro cylek ma wymiary takie same jak 50ccm czy 72ccm ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)



---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
a cylek ma takie same wymiary (procz srednicy wewnetrznej) jak od 50 czy 72 


Wysokość ta sama <raczej> tak mi się zdaje ..

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

ale ja widzę tylko 2 wyjścia
) to takie moje przypuszczenia 


Spidi67 pisze:2. Nieumiejętność zakładającego zestaw (oczywiscie bez urazy dla tych co im sie nie udało ) to takie moje przypuszczenia
ha dzięki

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
ale pewnosci to nie mam , że na 100% nie jest wyższy
Lukas by porównać mógł 





---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
ale możliwe , że będzie takie cykanie bo łancuszek będzie troche luźny 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości