W związku iż przybyło mi troche gotówki zamierzam zdjąć blokade na module z aprili RS 50 ( 2005 r ) i mam pytanie .
Co mi to da ? Wiem ze v/max bd wiekszy ale czy jakos inaczej beda obroty czy po prostu przy 105km/h bedzie mial 12tys obr ?
Czy da cośna przyspieszenie ?
I czy moglibyście zarzucić jakis link z allegro z modulem ODBLOKOWANYM ?
Stawiam piwka ; df
[ Dodano: Sro 18 Maj, 2011 ]
Kurdei oco chodzi ze np. Ta rska tak ladnie sie wkreca na oborty i przyspiesza.
Jest mozliwe ze moja tak nie idzie przez blokade ?











