





Kolanko nowe zrobi a puszkę skróci na bank 





e jeszce mnie nie pojebało do reszty ,


) Tylko puchę dorwij 

, niwem czy z nierdzewki niezrobię
o ile bedzie taka mozliwosć



Ogólnie fajny sprzęcik
Sam chyba wracam do czajny i szkoda mi że sprzedałem cały wydech swój z tą zajefajną puszką która była w sam raz do tego typu pierdzików 
!
,



ReallY



: D





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości