Z przodu by się przydał jakiś błotnik, bo tak trochę łyso 



Z przodu by się przydał jakiś błotnik, bo tak trochę łyso 








Nie wiem jak wam ale mi jakos te amory nie pasują 



, w końcu można hamować normalnie








,




, możliwe




, ale ogólnie u 3 byłem , jeden tylko na kieruny popatrzył i stwierdził że z tyłu za słabo świecą a z przodu mają złą barwę xd


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości