Slomiasty, jak tylko złożę, albo ogarnę jakieś aku to zrobie fote
Daniel557, kurtka 290 i spodnie 250
Kurzac, za carbon dałem 21zł z wysyłką, wymiary to 127x40


















żadnego innego koloru w moto/w aucie nie trawię, chyba że czerwony do tylnej lampy
)
Do Volva mojego taty












2 dni roboty zero zagnieceń

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości