• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: ThC_PoProstuJa » pt 03 sty, 2014

Ładnie Ci to wyszło :)
Pomaluj to i daj zdjęcia :)
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 03 sty, 2014

Volumne, w końcu amelininowa :D
ThC_PoProstuJa, w ferie dopiero będę malował u mnie nie ma warunków i nie mam sprzętu, a sprayem na pewno nie pomaluję ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: ThC_PoProstuJa » pt 03 sty, 2014

KucaQ, brzydko by to sprayem wyszło :)
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?

Awatar użytkownika
Shadow143
Weteran
Weteran
Posty: 461
Rejestracja: czw 05 gru, 2013
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Shadow143 » pt 03 sty, 2014

ThC_PoProstuJa, Co Wy od szpraji chcecie ;D Ja szprajem calego skutera pomalowalem i było git
toros el clasico > kinroad sprinter 150cc > zipp pro 200 > Derbi GPR 50 R Replica 2004r

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: szymo_97 » sob 04 sty, 2014

Gówno tam wiecie :P

Ja sprayem potrafię zdziałać cuda takie, że nawet mój lakiernik nie był w stanie uwierzyć, ze to spray, ale musi być spray marki Motip lub Deco-Color (to samo co Motip, tylko inne logo producenta).

Łapcie np. to
http://imageshack.us/a/img191/1156/ovzo.jpg
lub to (jeszcze przed ostateczną polerką, stąd taki minimalny mat).
http://img706.imageshack.us/img706/7837/1c7z.jpg
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 04 sty, 2014

szymo_97, ja wierzę, że potrafisz malować sprayem, nie podważam tego, ale ja nie będę malował sprayem, bo kumpel będzie malował DT na czarno to psiknę sobie przy okazji :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Shadow143
Weteran
Weteran
Posty: 461
Rejestracja: czw 05 gru, 2013
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Shadow143 » sob 04 sty, 2014

szymo_97, Jak się umie malować to i sprayem ładnie wchodzi. Ja malowałem Deco Color i też bardzo ładnie się nimi maluje. Może różni się tym że słabsze ciśnienie jest w puszce . Z samochodem by było ciężko , całego pomalować ale do motocykli nadaje się w sam raz jak ktoś kompresora nie ma.

KucaQ, ładnie ci to wyszło ;) Tylko jak kładziesz szpachel to nie za dużo ^^
toros el clasico > kinroad sprinter 150cc > zipp pro 200 > Derbi GPR 50 R Replica 2004r

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: szymo_97 » sob 04 sty, 2014

No tak. Jedyny minus sprayu to jest jego wytrzymałość i podatność na rysy itd.
W kompresorze jest dużo lepsza, bo efekt wizualny niekoniecznie lepszy (aczkolwiek można dostać ciekawsze kolory farb itd.).

Jak masz dostęp do kompresora to wiadomo, że nim lepiej. :D

Chciałem podważyć jedynie słowa ThC_PoProstuJa, bo powiedział, że brzydko by było :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D



Obrazek



gg. 20481530

Awatar użytkownika
Toman94
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 30 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁaziska

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Toman94 » sob 04 sty, 2014

Jak ktoś potrafi to zdobędzie dobry efekt sprayem(moje moto). Kucaq podesłałem Ci pewne fotki na PW, mogą Cię zainteresować :)
Co do moto to bardzo ładne ;)
"ÂŻycie motocyklisty nie liczy siĂŞ w latach tylko w kilometrach..."
Bez motĂłra, mina jest ponura :D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Chopper_50/11903
http://picasaweb.google.pl/Toman94

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 04 sty, 2014

Shadow143, położyłem tyle, ile trzeba było :p
Toman94, widziałem fotki, tyle że ja mocowanie blachy zrobię normalnie z płaskownika :) Lampa będzie przykręcona do błotnika a od lampy puszczę 2 zagięte blaszki i do rejki ;)
Żywica z matą jest twarda, ale mimo wszystko mam ograniczone zaufanie, bo nie chcę bulić stówki za wyrobienie nowej blachy w razie zguby :]

O ile zabawy z włóknem nie lubię od wczoraj, to zabawę ze szpachlą uwielbiam :D
Błotnik z grubsza ogarnięty, zostało nałożyć jeszcze szpachlę w miejsce po lampce po podświetleniu oraz go końcowo wyszlifować i będzie cacy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Shadow143
Weteran
Weteran
Posty: 461
Rejestracja: czw 05 gru, 2013
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Shadow143 » sob 04 sty, 2014

KucaQ, no wiadomo ;D ile trzeba to trzeba ;D Ładnie działasz
toros el clasico > kinroad sprinter 150cc > zipp pro 200 > Derbi GPR 50 R Replica 2004r

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: ReallY » sob 04 sty, 2014

KucaQ, Mój tata płacił 50zł jak zgubiłem rejkę :P



A mi mój błotnik ni ch*** nie wyszedł, widać talentu nie mam :) Powodzenia
Ostatnio zmieniony sob 04 sty, 2014 przez ReallY, łącznie zmieniany 1 raz.
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 04 sty, 2014

ReallY, widać, że czytasz posty :D
Nie wiem jak z motorowerem, wiem, że do samochodu stówę kosztuje, to myślałem, że do motoroweru też :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
tobiasz928
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: czw 04 sie, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: tobiasz928 » wt 07 sty, 2014

Powodzenia w pracach czekam na efekty

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 08 sty, 2014

Fuck! Nie wierzę, że Wam nie zaprezentowałem. Wczoraj przyszły do mnie nówki sakwy Iron Horse 16 litrów. Są trochę niższe niż stare, ale jakość wykonania między tymi a tamtymi to niebo a ziemia :)
Grubsza nić, grubsza skóra, porządniejsze zapięcia, konkretne nity, no za taką cenę to są za***iste :)
I przyszły trochę ciemniejsze niż na aukcji, ale i tak trzeba będzie je pastować czarną pastą i jechać czernidłem, bo jak patrzyłem, to do siedzeń pasować nie będą. Ale są ciemne to nie będzie problemu zmienić ich kolorku ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A błotnik przymierzałem, nie wydaje się aż taki długi, ale jak przedłużę jeszcze wsporniki i siedzenie to wtedy złoże i będę wiedział co i jak :)

Pozdrawiam.
Bayeriche Motoren Werke



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl