Pomaluj to i daj zdjęcia










Ja szprajem calego skutera pomalowalem i było git



Tylko jak kładziesz szpachel to nie za dużo 







Lampa będzie przykręcona do błotnika a od lampy puszczę 2 zagięte blaszki i do rejki


ile trzeba to trzeba
Ładnie działasz
Powodzenia



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości