Postautor: portierek » śr 22 lip, 2015
Witam po dłuższej nieobecności,naked dostał jakiś czas temu nową lampę i to jest ostatnia rzecz jaką dokładałem,zakupiłem już ZIPPA VZ 2 i moto jest na sprzedaż ,jak by ktoś był chętny to proszę pisać,stan licznika to jakieś 1400km.
[img][img]http://i.imgur.com/qf6yuKV.jpg[/img][/img]
[img][img]http://i.imgur.com/raKimOs.jpg[/img][/img]
Ostatnio zmieniony śr 22 lip, 2015 przez
portierek, łącznie zmieniany 1 raz.