



, myślałem nad RK ale on jest tylko dychę tańszy




a powiedz i jakie żarówki masz w tych postojówkach ? 

, tam kierunki to oryginalne są 






, i te żarówki co tam świeca są oryginalne xd Bumek, kiedyś będą malowane xd



mi jak folii zostanie z polówki to też lecę z przyciemnieniem wszystkich lamp 











, tak mi się to podoba ze bym se je sprejami i korektorem zrobił xd






, router by sie tam nigdzie nie pojawiło
, tak samo yamaha ,
, zobaczymy , może mój znajomy się tego podejmie
!



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości