KucaQ, 18?? Powodzenia nie ma opcji by wlazła.
kaccerski jak tam z ładowaniem ? Nic nie piszesz nic nie dzwonisz, w niedziele pod Tesco w Żywcu to twój ogarek latał o 17 czy tylko mnie się zdaje.






, światłą se mrugają , czasami ten kabelek się zetknie z czymś metalowym i przygasają , coś tez ostatnio posrałem i 1 żarówka nie świeci, spaliła się chyba

















hahahhahah
bo u siebie też kolanko ma na grubości 





kaccerski pisze:mam kolanko do wydechu dzięki użytkownikowi Rejli za co mu bardzo dziękuje
mam nadzieję że cos z niego wystrugasz 

super maszyna
jaki łańcuch będziesz dawał?

, możliwe ze did wpadnie 




, chyba ze ja źle patrzę : , i przełożenia 17/38 albo 16/38
, liczę na jak najwyższy v max i na swobodne poruszanie sie z dużymi prędkościami 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości