






też myślałem nad folią
teraz jest nagonka,że to wiocha. ale ogólnie modny 


ja to może po sezonie oddam do malowania piecowego 









a folia dobre rozwiązanie. dość tanio i łatwo usunąć 





, może macie racje , folia to chyba nienajlepszy pomysł 



Jeszcze sticker... Ktory z kilku metrów wygląda tak, jak by ktoś ci narzygał tęczą
Najtaniej, najładniej, najprościej.
I żadne na bok, gażnik powinien być +- w osi motocykla. Walić malowanie, zbieraj na gaźnik
I wydech konkret sobie zrób, bo żal patrzeć xD

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości