



Ja w sumie za swój dałem około 1900zł + do tego wydech 460zł 
!

Jakbymi zależało na prędkości i na przyśpieszeniu to bym sobie kupił nsr 50/125, wolę mieć moto zrobione według mojego widzi mi się i mieć z tego satysfakcję
Jak jeżdżę motorem w którego włożyłem tyle pracy i serca to zawsze mam uśmiech na twarzy 
!

ale to nie jest 600ccm klasy sport ,czy coś
ma radochę ,bo ma swoje moto ,jednego z najmocniejszych Ogarów w Polsce i o to biega 


!
ostatnio moim wynalazkiem 180cc malossiego wyciąłem
bynajmniej jak już brać 2t to nie NSR i tak jak mi zależy na osiągach i nie przeszkadza mi dźwięk 2t tak bym wolał 300 razy takiego ogara jak NSR

!
dla mnie liczą się osiągi
a wolę ten dźwięk 2t przy 10k rpm niż singla w 4t
bo wtedy już silnik brzmi jakby miał się rozpaść
to bardziej spalanie jest degusujące w 2t 

Pojechałem w góry

Przynajmniej wszyscy znajomi tak twierdzą, a jedna osoba chyba z zespołem Daltona twierdzi że jestem rudy XD
!


!
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości