• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 24 lip, 2013

Nic nie wzmacniałem, wszystko jest po staremu, nic nie pęka, także git :D
Jedynie dolne mocowanie silnika, ale to już miałem za czasów 50cc ;)

Już wykorzystam odpowiedz i dam aktualizację :p
Dzisiaj moto wypucowane, wypolerowane, tłumiki wyszlifowane do końca, wyjebana uszczelka pod tłumikiem (wreszcie strzela przy schodzeniu z obrotów, a nie buczy), zamontowany baaardzo prowizoryczny uchwyt na telefon, szyba podniesiona, nowa zębatka założona i do piórnika już spakowane kilka części (2 fajki, 2 świece, klucz uniwersalny, cewka WN, 2 kłódki [zabezpieczenie przed kradzieżą], moduł oraz kamizelka) dlatego taka wypchana jest :)
A teraz fotki :)
Obrazek
Obrazek

Końcówki tłumików wyszlifowane, a po rozgrzaniu zrobiły się fioletowe - jupii, jak będzie całkiem gorący to będzie zajebongo ! :D
Obrazek

Kolanka wyszlifowane, na końcówkach pozostawiony oryginalny chrom
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

W poniedziałek będzie jakieś 5500 :D
Obrazek

Polerka goleni - trzeba poprawić 1500, 2000 i 2500, bo jeszcze słabo.
Obrazek

Oceniajcie! ;)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
przem961
Praktykant
Praktykant
Posty: 66
Rejestracja: pn 21 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: przem961 » czw 25 lip, 2013

ładnie ładnie ;)
Ja bym tylką tą naklejkę ,,Ufo" odkleił bo nie za bardzo pasuje )
A tak zajebioza ;P
Pozdrawiam. LwG

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 25 lip, 2013

przem961, wiem, wiem, naklejona, żeby zakryć rysy, niedługo będzie tam pas na bak ;)

Dzisiaj Kinia dopieszczona, olej wymieniony, bak i błotniki wypolerowane, żarówki posprawdzane, wszystko co potrzebne załadowane, można jechać ! ;)
Obrazek
Obrazek

Kumpel będzie leciał na nawigacji, ja będę go sprawdzał na mapie :D
Obrazek

Zrobiłem też system wentylacyjny w goglach, żeby mi nie parowało, gdy będę oddychał nosem :D Bo ciepłe powietrze z nosa, przez kominiarkę dostaje się do gogli i parują, myślę, że to pomoże ;) W z każdej strony po 6 dziurek, 3 na dole i 3 u góry.
Obrazek

Także, jutro 5.50 pobudka, ogarniamy się i 6.30 odjazd, więc do zobaczenia w poniedziałek! ;)
Pozdrawiam.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: kaccerski » czw 25 lip, 2013

widzę niezłą wycieczkę planujesz :D
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » ndz 28 lip, 2013

No i już w domu! ;)
Więc od początku:
Zlot nie wypalił, zajechaliśmy pod Twierdzę, a ochroniarz do nas, że rejestracja i wjazd stówkę kosztuje. No to my się zawróciliśmy i pojechaliśmy na domek.
Trochę przybici sytuacją myśleliśmy co by tu robić, pojechaliśmy zatankować i pojeździliśmy po Giżycku.
W środku tygodnia byłem już umówiony z kumplem ze śląska, że się z nim spotkamy, więc o godzinie 10.20 wyjechaliśmy z domku w stronę Rynu, gdzie to mieliśmy się spotkać. Czekaliśmy na Kamila niecałą godzinę, bo pojechał okrężną drogą :D
Wszyscy liczyliśmy na to, że spotkamy się, pogadamy i się rozjedziemy, ale plany nieco się zmieniły, Kamil zatankował bobberka i ruszyliśmy w stronę Kętrzyna, potem do Gierłoży zwiedzić stare, poniemieckie bunkry, następnie pojechaliśmy na wojskowe lotnisko, do którego prowadziła baaaaardzo za***ista droga, dla kumpla na bobberku była ona szczególnie za***ista :D
Potem pojechaliśmy do Giżycka do mnie na domek, zjedliśmy coś z grilla i pojechaliśmy odprowadzić Kamila do Mrągowa. tam przy okazji zahaczyliśmy o Zlot Militarystów i na koniec pojechaliśmy do Mikołajek, gdzie pogadaliśmy z godzinkę i rozjechaliśmy się w swoje strony :)
Dzisiaj zaś z rana poszliśmy na kajaki, przejechaliśmy się do Giżycka i o 14 wyruszyliśmy do domu ;)

Ogólnie planowaliśmy trase ok. 580 km, a wyszło 720, ale wyszło na dobre, także jesteśmy zadowoleni :)
W ciągu tych trzech dni nie mieliśmy ani jednej, nawet drobnej awarii, nie liczę już przepalonej żarówki w lightbarze i spalonej żarówki z tyłu w Nekenie, bo to się stało dopiero na powrocie kilka kilometrów od domu ;)

Jak narazie tylko kilka fotek, które robiłem ja, jak tylko kumpel przyśle mi zdjęcia to je tutaj wstawię ;)

Zamek w Nidzicy
Obrazek

Postój w Szczytnie
Obrazek

No i fotki z mazurskich podbojów z kumplem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i fotka już w domu :)
Obrazek

Pamiątka z wyjazdu musi być! :D
Obrazek

Pozdrawiam! ;)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Yato » pn 29 lip, 2013

ze śląska na mazury pojechał skubany ? :D
wyjazd elegancki :D
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 29 lip, 2013

Pojechał... ale na kempingu :D
Przyjechał na Piknik Country z tatą, a łosia zabrali na kemping, aby tutaj u nas mógł pozapierdalać po winklach :D
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: FRUNEK1 » pn 29 lip, 2013

w tym nekenie to jaka jest pojemność?

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Bumek » pn 29 lip, 2013

Chopper na winklach? Toć to się mija z celem :D
A twój łoś jak zawsze ładnie :))
Obrazek

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 29 lip, 2013

49.5cm3
Ale nie powiem, jest mocny, 60km/h na trasie utrzymać to dla niego nie problem.
We wrześniu leci na sprzedaż, bo właściciel niedługo osiągnie pełnoletność i kupi większego "sprzynta" :D

Bumek, wiesz jak zajebiście się składa? Kurde, nigdy się tak wyjebiście nie czułem, trochę gorzej jak zakręt jest ostry i z górki, a z prawej lub lewej strony skarpa, wtedy trzeba zjechać na przeciwny pas i strach czy nic nie wyleci z naprzeciwka. Ale 2 razy szczęście mi dopisało i nic mi nie wyjechało <hura>
Ostatnio zmieniony pn 29 lip, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: FRUNEK1 » pn 29 lip, 2013

woow 50cm3 i dał radę w takiej trasie :P

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » wt 30 lip, 2013

No no, elegancko :D Mój to by pewnie się rozpadł po drodze jak znam życie xD

Slomiasty
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: śr 31 lip, 2013
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Slomiasty » śr 31 lip, 2013

Trasa elegancka sam chcę coś takiego w wakacje wykombinować, bo coś trzeba robić. :P

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 07 sie, 2013

No panowie, na żniwa już chodzę, kasa powoli rośnie, części stopniowo zamawiam, więc jak tylko skończą się żniwa to lecim z koksem, rozkręcamy Kinie i bierzemy się za robotę - konkretną robotę. Majstry mówią, że robota do czwartku, ale ja tam nie myślę o końcu roboty, myślę, żeby tylko jak najwięcej kasy wydrzeć :D
Także bądźcie cierpliwi, niebawem aktualizacja :)

EDIT:
Kasa wpływa, części przychodzą - jest dobrze. Ale nie o tym aktualizacja :D
Wczoraj doznałem pierwszego w swoim życiu takiego zdarzenia :D
Mianowicie zaleciałem sobie pod sklep rolniczy, trzeba było kupić lampy do przyczepki, podchodzę do moto, chowam lampy do sakw, obok stała Beemka X6, jakiś pedałek w rurkach i obcisłej koszulce przyjechał, Warszawiak rzecz jasna, no ale mniejsza o to, przekręcam stacyjkę, rozkładam kopkę i bum! Jak strzeliło z wydechu to alarm się włączył w tej beemie <troll>
Koleś do mnie z ryjem wyskoczył, że alarm mu włączam, a ja do niego: "j*b się pedale", jedynka i odjechałem przy okazji stawiając na koło, czego dawno nie doświadczyłem :D
Kiedyś tez była sytuacja jak pod apteką mi strzeliło z wydechu prosto na babkę, która ze strachu podskoczyła (dosłownie), ale to nie tak jak to :D

No to ten, trzymajta się, skończą się żniwa to się odezwę w temacie <troll>
Niee nie będzie aktualizacji z pracy, dodam fotki dopiero po zakończeniu prac, więc bądźcie (nie)cierpliwi :p

Pozdrawiam <lol>
Ostatnio zmieniony śr 07 sie, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: kamil13367 » śr 07 sie, 2013

KucaQ, już cie lubię pierdololone pedały <troll>



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl