




!

Wole, żeby to nie miało większej kompresji, a co do chłodzenia nie jeżdżę w długie trasy + zawsze można zamontować chłodziarkę 
!



ha , no niestety :-P Kubek, sprawdzałeś v maxa na gpsie?
ty masz daytonę ,czy co w końcu ? xD




modó³ wm mugen sport cdti

to czy masz tuleje czy nikasil nie ma wpływu na kompresje, nicasil ma tą przewage nad tuleja ze ma mniejsze opory tarcia, znacznie lepiej odprowadza ciepło i jest trwalszy od tulei.

!

Tutaj wszystko jest po cenie złomu 
!Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości