Atrapy dostałem od kumpla, który wcześniej miał je w Zippie Nekenie, mimo, że mi je dał, to dam mu chociaż 2 litry paliwa, bo ja taki nie jestem, a atrapki są praktycznie nieużywane, bo on je zdjął tydzień po kupnie moto.
StreetoOo, hmm ile wydałem? Tu masz rozpiskę, chronologicznie w jakiej kolejności kupowałem
- listwy rantowe chrom 20
- zestaw 72cc – 100 (prezent od rodziców, więc można tego nie uznawać)
- sakwy – 140
- szyba – 70
- kierownica – 30
- kierunki – 30
- lightbary – 20
- folia stickerbomb – 30
- dekiel silnika od GW – 70
- gmol – 60
- szprycha przód – 280
- stopka od Aprilli RR – 20
- chłodnica – 120
- licznik – 25
- tłumik – 90
- folia carbon i chrom – 35
- lusterka łezki chrom – 30
- kopka od GW – 20
- farba do góry silnika – 15
- silnik – 450
- korki zaworów – 10
- iskrownik – 30
- szprycha tył – 180
- łańcuch i zębatka – 45
- listwy LED – 20
SUMA: 1840 PLN
A oto ile jeszcze wydam:
- farba do ramy – 50
- kierunkowskazy – 120
- manetki – 30
- wszystkie żarówki LED – 50
- opona na tył – 100
- skaj i ćwieki do zrobienia pasa na bak – 20
- rolka narzędziowa na tył – 60
SUMA: 430 PLN
Więc jest dużo i to bardzo, ale łoś ma dożywocie u mnie w rodzinie, gdy ja przesiądę się na coś większego, mój tata będzie się nim cieszył
Fotki zamontowanych atrap:
Osłony pięknie się komponują z chromami oraz wypełniają lukę pomiędzy bakiem a górą silnika
A dzisiaj sobie pojeździłem i zrobiłem focie z rąsi
Komentujcie!





Większość w silnik 



Najlepszy chinolek choć tam chyba 75% juz nie jest chińskie ?
