• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » ndz 21 lip, 2013

Niedługo zamówię jeszcze kilka tych pasków LEDowych i pooświetlam kilka elementów, rzecz jasna z głową, żeby nie zrobić choinki Bożonarodzeniowej ;)
Atrapy dostałem od kumpla, który wcześniej miał je w Zippie Nekenie, mimo, że mi je dał, to dam mu chociaż 2 litry paliwa, bo ja taki nie jestem, a atrapki są praktycznie nieużywane, bo on je zdjął tydzień po kupnie moto.

StreetoOo, hmm ile wydałem? Tu masz rozpiskę, chronologicznie w jakiej kolejności kupowałem ;)
- listwy rantowe chrom 20
- zestaw 72cc – 100 (prezent od rodziców, więc można tego nie uznawać)
- sakwy – 140
- szyba – 70
- kierownica – 30
- kierunki – 30
- lightbary – 20
- folia stickerbomb – 30
- dekiel silnika od GW – 70
- gmol – 60
- szprycha przód – 280
- stopka od Aprilli RR – 20
- chłodnica – 120
- licznik – 25
- tłumik – 90
- folia carbon i chrom – 35
- lusterka łezki chrom – 30
- kopka od GW – 20
- farba do góry silnika – 15
- silnik – 450
- korki zaworów – 10
- iskrownik – 30
- szprycha tył – 180
- łańcuch i zębatka – 45
- listwy LED – 20

SUMA: 1840 PLN


A oto ile jeszcze wydam:
- farba do ramy – 50
- kierunkowskazy – 120
- manetki – 30
- wszystkie żarówki LED – 50
- opona na tył – 100
- skaj i ćwieki do zrobienia pasa na bak – 20
- rolka narzędziowa na tył – 60

SUMA: 430 PLN

Więc jest dużo i to bardzo, ale łoś ma dożywocie u mnie w rodzinie, gdy ja przesiądę się na coś większego, mój tata będzie się nim cieszył :)

Fotki zamontowanych atrap:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Osłony pięknie się komponują z chromami oraz wypełniają lukę pomiędzy bakiem a górą silnika ;)

A dzisiaj sobie pojeździłem i zrobiłem focie z rąsi :D
Obrazek

Komentujcie! ;)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kebab_Karim » ndz 21 lip, 2013

No no :D Trochę w niego wpakowałeś :D Ale przynajmniej jest duża różnica pomiędzy serią a tym co wyszło z twoich rąk, nie to co u mnie :/ Większość w silnik :D Szykuje się(albo już jest) niepowtarzalny choperek :D LWG !
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D

Awatar użytkownika
sebastian_16
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: pn 08 paź, 2012
Lokalizacja: SkoczĂłw

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: sebastian_16 » ndz 21 lip, 2013

KucaQ, Piękny Choper :D
450zł dałeś za silnik ?
Gdzie kupowałeś ? ;>

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » ndz 21 lip, 2013

450 za silnik, bo 200zł pożyczyli mi rodzice, ogólnie kosztował on 650zł ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: ReallY » ndz 21 lip, 2013

KucaQ, Powiem tyle Kozak jesteś pełen szacun u mnie, chyba nie będę gorszy i też co nie co w routera włoże :P
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu


Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » pn 22 lip, 2013

KucaQ, Super kinia ;] Najlepszy chinolek choć tam chyba 75% juz nie jest chińskie ?

No więc kogo mam zabić by zdobyć tą kinie ? <troll> <smile>
Ostatnio zmieniony pn 22 lip, 2013 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » pn 22 lip, 2013

z dnia na dzień ta kinia robi się coraz ładniejsza :D brakuje tylko stompa 180ccm haha :D masz jeszcze jakieś plany? czy to już koniec? czego można się spodziewać? hehe ;D
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 22 lip, 2013

Monster96 pisze:No więc kogo mam zabić by zdobyć tą kinie ? <troll> <smile>

Siebie <troll>

thobi317, zrobię to co jeszcze mam w planach, czyli: manetki, żarówki, kierunki, rolka narzędziowa, paski LED, pas na bak, malowanie ramy, zmiana oponki na tyle i koniec.
Jest już wykurwiście, a lepiej być już nie musi, bo i tak wszyscy się oglądają. Teraz zacznę kombinować jakiś ubiór - skóra, spodnie skórzane, kowbojki, rękawice etc. ;)

Dzisiaj zabierając się za malowanie wajchy od biegów moje oko poleciało na zębatkę, cud, że zauważyłem, zębatka zjechana o ponad połowę. Szybki telefon do tokarza, aby stoczył mi jeszcze trochę zabierak, bo pewnie przez to ścinało zębatkę, pojechałem i wróciłem na resztkach ząbków, foto jeszcze przed wyjazdem do tokarza.
Obrazek
Nowa zębatka już zamówiona i jutro pewnie będzie wysłana priorytetem, bo w piątek o 7 rano jadę na zlot i szybko ogarnąć trzeba.

No i jak wspomniałem - wajcha wreszcie pomalowana na normalny kolor ;)
Obrazek

Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony pn 22 lip, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Alpen » pn 22 lip, 2013

Nieźle zjechało tą zębatkę, u mnie trochę zawsze była zeszlifowana ale to tylko ta farba, nie aż tak :P
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: ReallY » pn 22 lip, 2013

Oj cudujesz światem z tą kinią, :P
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 22 lip, 2013

Alp3n, u mnie właśnie też zawsze tylko powierzchownie, odkąd założyłem szprychę zaczęło się to dziać. Ale koło już poszło w prawo o jakieś 5mm, zabierak został stoczony o 3mm także powinno już być ok ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Alpen » pn 22 lip, 2013

KucaQ, Uważaj żeby teraz z drugiej strony nie ścięło :P
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » wt 23 lip, 2013

Aktualizejszyn!
Zdjąłem bandaż z tłumika, z prawej strony wyglądał nieźle, z lewej strzępił się od sprężyny stopki, dlatego postanowiłem go kulturalnie wypierdolić do kosza :D
Potem myślałem co robić, czy malować na srebrno, czy polerować kolanka. Malowanie odpada, bo farba się kończyła to po pierwsze, a po drugie, wyglądało gorzej niż z bandażem. Polerowanie również odpadło, bo spawów ze zwykłej elektrody bym nie wypolerował na lustro. Ostatecznie wziąłem w łapę szlifierkę, gruby papier i zacząłem szlifować kolanka, by na następny dzień kupić spray czarny mat i pomalować, lecz wyglądało całkiem zacnie, dlatego próbowałem robić dalej i dalej. Potem cieńszy papier i poprawka. Końcówki przy ujściu do głowicy nie udało mi się wygładzić i ładnie wyszlifować, więc byłem zmuszony psiknąć szprajem, ale i tak niezbyt je widać, więc luz. Potem resztę kolanek przeszlifowałem jeszcze raz gumą szlifierską, wyczyściłem szmatką i zabezpieczyłem bezbarwnym żaroodpornym. Kolanka wyglądają zajebiście, nawet oryginalne chromowane nie są takie jak te, oczywiście według mnie ;)

A teraz łapcie fotki, jutro tłumik dopiero zamontuję, bo dzisiaj pomalowałem clarem i niech sobie wyschnie na spokojnie, jutro umyję moto i dopiero założę ;)
Obrazek
Obrazek

Jutro jak nic do roboty nie będę miał to postaram się poprawić końcówki, żeby nie musiałby być malowane, tylko żeby były wyszlifowane :D
Komentujcie! ;)
Bayeriche Motoren Werke

racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: racing123 » śr 24 lip, 2013

Z tej Kini to super du** wyszła.
Motorek jest bardzo ładny.
Powodzonka. :) ;)
Ostatnio zmieniony śr 24 lip, 2013 przez racing123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » śr 24 lip, 2013

Kuca mam pytanko :] Rozmyślam nad kupnem 110 ccm albo 125. Chcę kupić cały silnik. Jak kupiłeś swój to co oprócz niego wymieniałeś/dorabiałeś żeby inne części wytrzymały? :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl