Ok z powodu że sporo osób nie może zobaczyć zdjęć ani filmików wrzucę je normalnie na stronkę w najbliższym czasie






prawdziwe 125 powiadasz? aaa jakie przełożenia do tego zakładasz?




A kompresor z alledrogo chinol bo mi taki wystarcza 




![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

To szerokości na nowy sezon, chyba że jeszcze pomykasz w tą pogodę xD


, bo ta 110'tka mnie juz dobija
, jak i router
powodzenia w pracach 


Wywaliłem też przedłużki amortyzatorów bo nie mogłem go postawić na centralnej po za tym lepiej się jeździ





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości