, ps jak zrobiłeś że masz plastiki całe ?
u mnie na łączeniach są tak rozleciane że masakra 



, ps jak zrobiłeś że masz plastiki całe ?
u mnie na łączeniach są tak rozleciane że masakra 









Musiałem powycinać ,,dno" na tę półkę żeby utrzymała ciężar routera ale w 15 zrobiłem
No to teraz czekamy na silnik
Jeśli będziecie siędalej zastanawiać a w szczególności posiadacze takiego motoroweru zapytacie się jak on przymocował klosz skoro jjest przykręcany do lampy? No więc znowu tłumaczę i objaśniam







Uczycie podobne do tego na imprezie kiedy stanie się blisko kolumny itp. Nabitej pojemnści już nie ma tata jak się dowiedział ile ma koni to pytał się czy mnie ma skrobać z asfaltu
A potem dodał że jak zobaczy jak grzebę w silniku to mi wy***ie
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 9958_n.jpg
Żeberka są poprostu ogromne miałem zakładać chłodnicę oleju ale nie trzeba chyba przy takich zeberkach 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości