• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: kamil13367 » sob 25 maja, 2013

KucaQ, dobra robota oby tak dalej ! LwG :P


Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » ndz 26 maja, 2013

no kinga ładna ładna już nie raz mówiłem :D a ona naprawdę ma taki mały przebieg? ; o 4100? ; oo
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » ndz 26 maja, 2013

Nom, tylko 4100, w sumie już 4200, bo dziś wskoczyło :D
Przebieg nabijany od marca zeszłego roku, nie należę do osób, które jeżdżą ile wlezie :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 27 maja, 2013

Polerowałem dzisiaj dekielek zębatki rozrządu. Ze starego silnika zapomniałem wyciągnąć mój, który sie świecił, ale kumpel ma silnik na części i dekielek mi dał. Dekielek był czarny jak smoła, nie że był malowany, tylko ze starości i niedbałości przez poprzedniego właściciela. Papierki ścierne i filc z pastą zrobiły swoje :D
Trzeba troszkę poprawić, ale i tak jest dobrze :)
Obrazek

I tłoczek od kumpla też dostałem :D
Jedyne co mnie zadziwiło: tłok po lewej jest z łosia z 2007 roku, a tłok po prawej jest z łosia z 2011 i ten od starszego jest wklęsły, czyli chinole kiedyś składali mocniejsze silniki :D
Prawy zacząłem polerować (na razie szlifowanie) a lewy na razie przygotowany ;)
Obrazek
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Kubek!
Weteran
Weteran
Posty: 408
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013
Lokalizacja: Nowy SÂącz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kubek! » pn 27 maja, 2013

KucaQ, ja w ogarze z 2007r. też mam wklęsły tłok ;> (Miałem na 50-siątce, teraz jest 72 xd)
Co do motorka to bardzo ładny. Jak się sprawuje ? Myślę, że często się nie psuł, bo ma dobrego właściciela ;) Dbaj o niego tak dalej, pozdro :>
Stop! Teraz Kubuss !
Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana
Nakurwiam se SendÂą
NANANANANANA !!!


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 27 maja, 2013

No ten tłok po lewej, to jest własnie z łosia z 2007 roku, ten po prawej jest z mojego z 2011 :D
Jak się Kinia sprawuje? Bardzo dobrze, nie narzekam. Zaworki musiałbym wyregulować porządnie, ale nie mam listków 0.06 i 0.08, mam tylko 0.05 i 0.10, a jak wyregulowałem nimi, to dalej pukają i gaśnie po kilku kilometrach jazdy :/
Umówiłem się u mechanika na przyszły poniedziałek, że mi wyreguluje, a jak znam mojego mechanika, wyreguluje i nic nie weźmie :)
Boję się tylko, co mi zaworu wydechowego nie wypali, bo lubi sobie strzelać z tłumika podczas schodzenia z obrotów :D
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » wt 28 maja, 2013

Żądam byś mi oddał ten super piękny , wspaniały i elegancki motocykl . Pójdę do piekła bo ci zazdroszczę kini jak hu...steczka :D
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 30 maja, 2013

No to dzisiaj (wczoraj) poszedłem sobie do garażu, żeby zrobić nowe mocowania błotnika, przy skręcie mocowania błotnika ocierały o koło i hamowały moto. Stare mocowania były zrobione ze starej niemieckiej tablicy rejestracyjnej :D
Wyginały się jakby były z gumy, bo to w końcu amelinium, ale teraz zrobiłem porządne, z płaskownika 2mm.
Zdjąłem błotnik, pacze... i zauważyłem, że błotnik był na takiej glebie, że opona ocierała o listwę rantową. Nie ma co, od razu go podniosłem, żeby mi się z czasem błotnik nie stopił :D
No więc 2 fotki na zachętę :D
Jbc to błotnik jeszcze nie zamontowany, bo nie miałem czasu, a "Pan Tadeusz" sam się nie przeczyta :]
Obrazek
Obrazek

I focia z wczorajszego (przedwczorajszego?) dnia w garażu :p
Obrazek

Koment plz! :D
Ostatnio zmieniony czw 30 maja, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Kubek!
Weteran
Weteran
Posty: 408
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013
Lokalizacja: Nowy SÂącz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kubek! » pt 31 maja, 2013

KucaQ,chyba, Pan Tadeusz sam się nie wypije :D, Rób go na igłe ;p
Stop! Teraz Kubuss !

Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana

Nakurwiam se SendÂą

NANANANANANA !!!

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 31 maja, 2013

Dzisiaj od godziny 10.30 do 19 siedziałem w garażu, wyszedłem z niego tylko na obiad i żeby pojechać do miasta po korki od zaworów :D
No więc pierw zamontowałem błotnik, jest wyżej niż wcześniej to dobrze, ale nie mam fotek z tego etapu :D

Potem zabrałem się za czyszczenie półki górnej zawieszenia przedniego :D
Wywaliłem również kontrolki z półki, bo i tak nie działały a mi potrzebne do szczęścia nie były :p
Przed:
Obrazek
Po:
Obrazek
Obrazek

Jak wspomniałem wyżej, kupiłem nowe korki zaworów, wyregulowałem zaworki, przykręcam i dup, poszła kreska.
Dokręcam dolny - to samo.
Obrazek

No i również polereczka :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I porównanie króćca 16mm do 24mm :D
Obrazek

Oceniajcie! ;)
Ostatnio zmieniony pt 31 maja, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: CZARO » pt 31 maja, 2013

No nie głupio ci te polerki wychodzą ;)
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » sob 01 cze, 2013

Bardzo ładny motocykl :] Czy mógłbym wiedzieć ile dałeś za:
-szybę
-manetki
-koło ze szprychami
-i ten metalowy chyba podnóżek, ta rurka przy nogach, nie wiem jak to się nazywa :)
Oraz chciałem zapytać czy paliła Ci się żarówka tylna przez wibracje i jeśli tak to jak sobie z tym poradziłeś :)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 01 cze, 2013

- szyba 72 - najtańsza jaka była,
- manetki są oryginalne, jedynie frędzle dorabiałem ze starej skórzanej kurtki,
- szprycha przednia 280 (nówka),
- gmol 70

Tylna żarówka od nowości spaliła mi się raz może dwa, nie przepala się często :)

W wakacje jeszcze wleci kółko na tył, ale tym razem już używka 15cali, choć wolałbym mniejszą, najlepsza by była 13 cali z Rometa C1, ale nigdzie takich nie ma :/
Ostatnio zmieniony sob 01 cze, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 5 razy.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: LukMoto » ndz 02 cze, 2013

KucaQ taki felunek 13` można dostać na każdej lepszej hurtowni motorowerowej a najlepiej specjalizującej się w rometach :D U siebie dawno temu pytałem i mieli :) i wyżzsy balonik i by latało :D
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » ndz 02 cze, 2013

Właśnie znalazłem taki salon w Brodnicy, w przyszłą sobotę jadę zobaczyć :D
Ale znając serwis, za nowe koło będą chcieli >150zł :/
Bayeriche Motoren Werke



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl