Ps: Rozszyfrowałem napisy na samochodzie: "Wypożyczania przyczepek ''Patryk'' ''







Moim zdaniem narazie zostaw tak jak jest 




Ile już km na nowym silniczku?


















NIe wnikam czy to spodenki, dobrze, że nie bez. Jak chłodnica Ci się spisuje? Bo ja też planuje zakup 


)

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości