W między czasie docierania
Jest PAŁER !





!

A w 4t nie ma nic mocniejszego dostępnego w moim zasięgu
Może potem go zmienie na "większą" czajne i wstawie tam ten silnik
Jest pierdolnięcie na przesiadce z 72 chińskiego na to 150 
!



Wiem tylko, że ma poszerzane kolanko wydechowe i jest made in japan
(Full przelot)

!



Sam nie wiem czy nie zmienić moto na coś pokroju crs/zetka

!

a skąd cieknie ?

!
a 2 moto jakie z jakim silnikiem 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości