• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Amortyzatory przednie

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Amortyzatory przednie

Postautor: kulek84 » śr 09 mar, 2011

Ma ktoś pomysł żeby przednie amortyzatory przy moim salmo były twardsze i niższe?? Może można kupić jakieś lepsze??


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: Alpen » czw 10 mar, 2011

jeżeli już coś chcesz zrobić to najlepiej wymień sprężyny w lagach na twardsze i niższe ;)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: kulek84 » czw 10 mar, 2011

A gdzie można dostać takie sprężyny?? JA to bym chciał żeby były mega twarde żeby maksymalnie tak z 5cm chodziły

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: ZiomeK » czw 10 mar, 2011

W lagach są sprężyny? Nie wiedziałem :) I możesz też wymienić olej na gęstszy.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: Alpen » czw 10 mar, 2011

kulek84, najpierw to lagi rozbierz i zobacz jakie masz, dopiero potem odpowiednich szukaj na allegro/ w sklepach motoryzacyjnych/ metalicznych ;)
modó³ wm mugen sport cdti


Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: kulek84 » czw 10 mar, 2011

Hmm... Co to są lagi? A jak wymienię olej to będzie twardszy najwyżej a nie niższy...

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: choinka » pt 11 mar, 2011

Lagi to są amortyzatory przednie. No to wkładasz niższą sprężynę bądź tą ucinasz i wlewasz gęstszy olej.

Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: kulek84 » sob 12 mar, 2011

A powiedzcie mi co to znaczy na tych olejach te W5 albo W20 to jest ta gęstość?? Czy na co trzeba patrzeć??

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: Yautja » ndz 13 mar, 2011

Im wyższa wartość tym olej gęstszy a więc zawieszenie będzie twardsze
Obrazek

Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: kulek84 » ndz 13 mar, 2011

Aha a jaka musi być wartość oleju żebym miał prawie tak zwany "kamień"?

Awatar użytkownika
GrzesQ
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Sokó³ka/Bia³ystok
Kontaktowanie:

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: GrzesQ » wt 15 mar, 2011

kulek84, Wtedy wlewasz cement. Twarde przednie zawieszenie i rama cała dostaje po du***.

Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: kulek84 » śr 16 mar, 2011

No tak... możliwe... jeszcze by mi się podczas jazdy z jednego zrobiły dwa zipy xD najlepiej jak by był mega miekki ale tylko żeby miał tak z 5 albo 6cm a potem zeby amor się zatrzymywał... tak jak sportowe zawieszenia hehe

Awatar użytkownika
Dzordz
Posty: 4
Rejestracja: wt 15 mar, 2011
Lokalizacja: To siĂŞ wzieÂło ?

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: Dzordz » czw 17 mar, 2011

Kulek widząc po tobie to najlepiej będzie jak tych lagów nie będziesz ruszał i możesz jedynie olej zmienić . Takie moje zdanie .

lolopielnia
Majster
Majster
Posty: 122
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Pielnia, Sanok

Re: Amortyzatory przednie

Postautor: lolopielnia » czw 24 mar, 2011

zgadzam sie z dzordzem :D jeszcze coś spieprzysz(bez obrazy) i bedą do wymiany...



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl