otoz usunalem rdze za pomoca wiertarki i druciaka i chce to pomalowac. mam dwa pomysly a mianowicie;
cynk+aluminium lub sam cynk w sprayu tylko nwm jaki to kolor bedzie miec?xd
jakas farba(tylko chyba jakis podklad trzeba i wgl, jaka farba?)?
co byscie zrobili na moim miejscu?
chce, cale kolo pomalowac, czy szprychy tez mam oczyscic z farby??
moze i proste pytania ale odnosnie malowania to jestem zielony kiedy wyczyscilem fele z tylu i pomalowalem farba na rdze do ogrodzenia jednak w niektorych miejscach odpadala xd
prosze o pomoc




)??
xd, nie wiedzialem ze chrom rdzewieje 