• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Pomysły Router WS50

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Pomysły Router WS50

Postautor: Nartivun » ndz 10 cze, 2012

Cześć, moglibyście mi pomóc w przerabianiu mojego Routera, może macie jakieś sposoby tricki na np. polepszanie wyglądu małym kosztem itd. oto fotki: Obrazek
W czwartek dojdą lusterka łezki i prawdopodobnie przedłużki amortyzatorów. Proszę o opinie.

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 10 cze, 2012 przez Nartivun, łącznie zmieniany 3 razy.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125


Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Stunter908 » ndz 10 cze, 2012

Manetki z tego co widzę masz oryginalne no i jakiś wydech np. płaskie nadkole :] .

PS Wydechu możesz poszukać na szrocie samochodowy mugen daje fajny bass.Najwyżej będzie do pomalowania ale całość wyniesie cię jakieś 30zł zamiast 120zł za nowy komin <troll> .
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Nartivun » ndz 10 cze, 2012

Jak pieniążki będą to mugena też leci, myślełem już o tym. Manetki... hymm... nawet dobry pomysł.Jak i z czego najlepiej płaskie nadkole? Szczerze mówiąc może to być dobry pomysł ;d
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Stunter908 » ndz 10 cze, 2012

Wiesz ja po jakimś czasie spróbuję tego http://www.youtube.com/watch?v=GpA3Y3H-BdA :) .
Z plastikiem nie będę się bawił a manetki sam nie długo kupuję tylko w motorowerowym a nie na alledrogo.pl ;P .
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: sasek94 » ndz 10 cze, 2012

zamiast tuningować... to może lepiej popraw niedoróbki fabryki, załóż jakiś dobry cylinder albo silnik i jeździj;d


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Nartivun » ndz 10 cze, 2012

Mam 72cc ;) O jakie "niedoróbki" ci chodzi?
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Lukas995 » pn 11 cze, 2012

Stunter908 pisze:Wiesz ja po jakimś czasie spróbuję tego http://www.youtube.com/watch?v=GpA3Y3H-BdA :) .


próbowałem, w nakedzie to nie wyjdzie za bardzo bo trzeba byłoby wyginac itp ;p

Nartivun,
Ja to bym bał kiere inną taka prosta , takie coś jak u mnie ;p

Błotnik przodni dać , tył podnieść

Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Stunter908 » pn 11 cze, 2012

Lukas16 wiem, że ty masz z plastiku i on u ciebie jest jakoś wygięty czy co bo jak tak patrze to masz całkiem prosty ??
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Lukas995 » pn 11 cze, 2012

Stunter908, tak to miało wyglądać

Obrazek

Ale dałem sobie spokój i nie dokończyłem ;p

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Nartivun » pn 11 cze, 2012

Lukas16, przedłużki już kupiłem ;) A jaka przykładowo by pasowała?
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Stunter908 » pn 11 cze, 2012

Nartivun zależy jaka ci się podoba ;P i jaką masz półkę najprawdopodobniej taką na cztery śruby.taka powinna pasować http://moto.allegro.pl/kierownica-quad- ... 86783.html :> .
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Pomysły Router WS50

Postautor: Lukas995 » pn 11 cze, 2012

Nartivun,

Taka

Albo

Taka

tylko musisz ogarnąć jaka długość będzie najlepsza , potem zmierze u siebie to Ci dam znać



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl