• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

klosze

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
tomal999
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: czw 13 paź, 2011
Lokalizacja: pszczyna

klosze

Postautor: tomal999 » sob 09 cze, 2012

siema czy jest sposób aby zrobić białe klosze do tylnej lampy shocka


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: klosze

Postautor: Nartivun » sob 09 cze, 2012

Fizycznie to niemożliwe, są specjalne lakiery ale to do przyciemniania lamp.Możesz ewentualnie popaczeć czy nie ma "tuningowych kloszy" do SHOCKA.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Hubert.D
Majster
Majster
Posty: 113
Rejestracja: wt 23 sie, 2011
Lokalizacja: LeÂśna

Re: klosze

Postautor: Hubert.D » sob 09 cze, 2012

Z tego co wiem istnieją takie klosze z białymi kierunkowskazami, pochodzą od hondy cs1. Są praktycznie nie do dostania w europie. :p

Awatar użytkownika
Gliwik
Uczeń
Uczeń
Posty: 35
Rejestracja: śr 21 mar, 2012
Lokalizacja: ÂŁochĂłw

Re: klosze

Postautor: Gliwik » czw 21 cze, 2012

białe klosze występują tez w Inca'ch X-ONE . tez tego szukałem ale znaleźć nie mogę
ponieżej foto :


Obrazek
Ostatnio zmieniony czw 21 cze, 2012 przez Gliwik, łącznie zmieniany 1 raz.
"KIEDY¦ MY¦LA£EM, ¯E SIÊ ZAKOCHA£EM, ALE WSIAD£EM NA MOTOR I MI PRZESZ£O"

ziom12221
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: SzynkielĂłw

Re: klosze

Postautor: ziom12221 » pt 29 cze, 2012

nie


Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: klosze

Postautor: Mianusek » pt 29 cze, 2012

Zawsze przyciemnic tak jak ja to zrobiłem i wyglada zaje.... xD
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam
http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl