• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tuning

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
ziom12221
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: SzynkielĂłw

Tuning

Postautor: ziom12221 » pt 04 maja, 2012

Witam chciałbym stuningować kinroada łosia tylko nie wiem jak i czym zastąpić oryginalny filtr, bo mam stożkowy a obudowy od oryginalnego nie mam. Z góry dzięki za odpowiedzi
Ostatnio zmieniony pt 04 maja, 2012 przez ziom12221, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Tuning

Postautor: Żaba » pt 04 maja, 2012

Na tył kolega z innego forum miał założoną tylną oponę z malucha i fajnie to wyglądało i błotnik inaczej przycięty wydech typu kobra jest wiele modyfikacji do twojego moto :)
Obrazek

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Tuning

Postautor: Spidi67 » pt 04 maja, 2012

Możesz dodać jakieś sakwy itp na bagaż , albo nawet zrobić prawdziwego customa <troll> Najlepiej by było gdybyś sam miał jakąś konkretną wizję ;] przecież do zmiany jest praktycznie wszystko. A po co chcesz zmieniać stożek na inny?
PS . ogarnij pisownię ;)
<troll>

ziom12221
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: SzynkielĂłw

Re: Tuning

Postautor: ziom12221 » pt 04 maja, 2012

Nie chce wymieniać stożka tylko nie mam obudowy od orginalnego filtra i nie ma tam żadnej owiewki
Ostatnio zmieniony pt 04 maja, 2012 przez ziom12221, łącznie zmieniany 1 raz.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Tuning

Postautor: Spidi67 » pt 04 maja, 2012

a po co ci owiewka do stozka?
niech władza jeden usunie , bo wbiło mi się 2x ten sam post :d
<troll>


Awatar użytkownika
Stefcio997
Weteran
Weteran
Posty: 337
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Lokalizacja: Olsztyn (W-M)

Re: Tuning

Postautor: Stefcio997 » pt 04 maja, 2012

Ziom97 .wprowadzasz kolege w blad, sa wyjatki :)
Chyba mu chodzi o uzupelnienie luki. Prosta porada, kup to czego Ci brakuje.
She's not girl, she's so bad.
She's the best ride I ever had.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22630240

Awatar użytkownika
D_O_N:))
Majster
Majster
Posty: 116
Rejestracja: pt 13 kwie, 2012
Lokalizacja: Wolbrom

Re: Tuning

Postautor: D_O_N:)) » pt 18 maja, 2012

To dokup tą obudowę :P Zobacz na allegro albo na eBay.pl (tak zwane jebaj :D)
Gdy spotkamy siê na zakrêcie manetka w dó³ i odciêcie:D

LwG wszystkim!:D!:)


Kingway.... I jestem w niebie :)

ziom12221
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: SzynkielĂłw

Re: Tuning

Postautor: ziom12221 » czw 28 cze, 2012

dzięki za odpowiedzi

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Tuning

Postautor: to&owo » czw 28 cze, 2012

zamykam jak coś pw i otworzę .



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl