• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

niebieskie/białe żarówki ogar 900

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: Hulaj » sob 31 mar, 2012

Witam mam ogarka z 2009 roku czy mógł by mi ktos podac link na allegro z żarówkami postojowymi niebieskimi a drogowomi białymi chodzi mi o żarówki do 25 w i do których nie trzeba przerabiać gniazda
Hulaj


Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: Lunatyk^ » sob 31 mar, 2012

po co dajesz kolejny temat ?

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: Hulaj » sob 31 mar, 2012

bo wczesniejszy jest o czyms innym
Hulaj


Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: Hulaj » sob 31 mar, 2012

czyli one będąna 100 % pasowały
Hulaj


Awatar użytkownika
Kamil
Weteran
Weteran
Posty: 334
Rejestracja: śr 22 lut, 2012
Lokalizacja: Sadowne

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: Kamil » sob 31 mar, 2012

Hulaj, będą pasowały bo sam zakładałem 2 dni temu białe polecam :>

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: mateusz167 » sob 31 mar, 2012

Tak bo mam takie :)

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: Hulaj » sob 31 mar, 2012

ok thx
Hulaj

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: BeNeK » sob 31 mar, 2012

matko masz i tu i tu o żarówkach nie musisz zakładać 2...

postojówki to standard w5w

"drogowe" w 2009 to Ba15D
w tej chwili na allegro nie widzę tych z niebieską bańką są tylko ledowe...
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: EDEKNWZ » wt 03 kwie, 2012

Sorki że się walam :p ale czy do GB będą pasować?

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: BeNeK » wt 03 kwie, 2012

EDEKNWZ, w5w tak i te H6 też powinny ale teraz do tamtych to już się nie odzywam bo mi się wszystko z czasem popieprzyło :|
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: EDEKNWZ » wt 03 kwie, 2012

dzieki Benio
Ej a jak miał bym brać tą H6 to jaką moc brać?
No i czy bedą dlugie i krotkie? :)
Ostatnio zmieniony wt 03 kwie, 2012 przez EDEKNWZ, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: BeNeK » wt 03 kwie, 2012

co do mocy to różnie się daje
te iskrowniki choć cewki mają duże to ładowanie przy obciążeniu jest małe a czasem obciążenie jest większe niż ładowanie :|
możesz dać 35w np... ale to nie są jakieś najmocniejsze światła... ale myślę że nie masz oryginalnie większej niż 35... trochę mocniejszą mógłbyś dać ;) niektórzy i 65 dają i mówią że jest ok :]

i tak są długie/krótkie... bo te żarówki mają dwa włókna ;) po prostu paczaj czy ma takie 2 druciki w środku ;P
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: piotrus96 » wt 03 kwie, 2012

Pytanie mam: postojówki na tyle w '09 też mają symbol w5w?

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: niebieskie/białe żarówki ogar 900

Postautor: BeNeK » wt 03 kwie, 2012

tak... właściwie wszystkie postojuwki to w5w
jeśli chodzi o te małe żaróweczki ;) bo światło postojowe np z tyłu to środkowe to po prostu cała żarówka o jakimś oznaczeniu
ale to też w końcu postojuwka
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl