



















niektórzy i 65 dają i mówią że jest ok
po prostu paczaj czy ma takie 2 druciki w środku 



bo światło postojowe np z tyłu to środkowe to po prostu cała żarówka o jakimś oznaczeniu

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości