• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Folia CAROBN

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Folia CAROBN

Postautor: Nartivun » ndz 15 sty, 2012

Cześć.Mam do was pytanie, czy wiek ktoś może z was w jaki sposób naklejać taką folię, żeby nie powstawały pęcherze? Robiłem tak jak na youtube i niestety nie mogę dalej nic dobrze okleić.Proszę o pomoc
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Folia CAROBN

Postautor: BeNeK » ndz 15 sty, 2012

odtłuść powierzchnię a powstające pęcherze wyciskaj od razu do krawędzi :)
A jak nie przebić pęcherzyk np szpilką i go wydusić :P
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Folia CAROBN

Postautor: Czyżu15 » ndz 15 sty, 2012

to się chyba powinno nagrzewać np. suszarką albo czymś nie za mocno ale tak troszeczke i powoli przyklejać, do tego trzeba mieć taką jakby szpachelkę plastikową (nie wiem jak to sie nazywa) ;)
only vag

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Folia CAROBN

Postautor: Nartivun » ndz 15 sty, 2012

wiem, trzeba nagrzewać, bo wtedy jest naprawdę plastyczna, tylko teraz szukam i szukam i niektórzy na płyn do spryskiwaczy naklejają żeby ułatwić a potem on i tak odparuje.Zaraz spróbuje z tym płynem.Mak ktoś jeszcze może jakieś domowe sposoby ;)?
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Folia CAROBN

Postautor: Wilku1122 » ndz 15 sty, 2012

Nartivun, Ja oklejałem i podgrzewałem suszarka a jak wychodziły pęcherze to do krawędzi wyciskasz albo minimalnie szpilka robiłem dziurke której nie widac i już ;P
PIEC!
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Folia CAROBN

Postautor: Nartivun » ndz 15 sty, 2012

Dzięki za odpowiedzi.Okleiłem już 2 lusterka i osłonę tłumika i zegary, ale je jeszcze te zegary raz muszę okleić bo inaczej chcę to zrobić.Mam nadzieję że fajnie będzie na motorku wyglądało.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Folia CAROBN

Postautor: Wilku1122 » ndz 15 sty, 2012

Nartivun, Nom daj jakieś fotki jak ci to wyjdzie ;)
PIEC!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Folia CAROBN

Postautor: Nartivun » ndz 15 sty, 2012

Ok, zaraz postaram się wstawić.Tylko i na rogu trochę zagnieceń powstało, ale myślę, że jak jeszcze raz podgrzeję i naciągnie to będzie ok.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Folia CAROBN

Postautor: Wilku1122 » ndz 15 sty, 2012

Nartivun, Nom podgrzewaj i naciągaj te folie sie bardzo fajnie naciągają jak są ciepłe i można je kształtować nawet w trudne zakamarki ;)
PIEC!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Folia CAROBN

Postautor: BarneY » ndz 15 sty, 2012

Nartivun, Ile kupiłeś tej foli? :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Folia CAROBN

Postautor: Nartivun » ndz 15 sty, 2012

no...sporo 50cm x 150cm ;p
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Folia CAROBN

Postautor: Tłoku » ndz 15 sty, 2012

Nartivun, No dużo :D Masz juz jakies zdjecia?;d

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Folia CAROBN

Postautor: Lunatyk^ » czw 19 sty, 2012

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/folia-okleina-carbon-i2030523417.html


To taka folia ?
W ogarze lusterka dookoła licznika można obkleić i coś jeszcze ?
Te plastiki czarne koło stacyjki chyba raczej nie ? Czy tez można ? ?

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Folia CAROBN

Postautor: Wilku1122 » czw 19 sty, 2012

Lunatyk^, Też można ;)
PIEC!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Folia CAROBN

Postautor: Lunatyk^ » czw 19 sty, 2012

Wilku1122 pisze:Lunatyk^, Też można ;)


tylko ciekawe jak to bd wyglądało tam koło stacyjki na tych plastikach.

i przednia owiewka bo ja mam czarną ;)
Ostatnio zmieniony czw 19 sty, 2012 przez Lunatyk^, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl