nadeszła zima i postanowiłem że zacznę tuningować mojego ogaraka już wstawiłem:
-odblokowany moduł
-kierunki w tylnej lampie
-pomalowałem licznik
-zamówiłem przedłużki amortyzatorów
i czekam na wasze pomysły co do tuningu wersji 08
i jeszcze jedno czy są jakieś inne strony z częściami tuning i zwykłymi które by pasowały do mojego ogarka





---> 
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


