• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Maciek » czw 30 cze, 2011

Witam, chciałbym przerobić tylny błotnik podobnie jak ten uzytkownik to zrobił:

Foto:

Obrazek

Obrazek

Foto mojego motorku w ktorym trzeba to zrobic :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tylko nie wiem dokladnie jak to zrobic.
Ostatnio zmieniony czw 30 cze, 2011 przez Maciek, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Prelude » czw 30 cze, 2011

Utnij go za tablicą, żeby nie wystawał ;)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Lukas995 » czw 30 cze, 2011

To popostu obcinasz błotnik tak ok.4cm od odblasku i przykręcasz rejestracje :P

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Maciek » czw 30 cze, 2011

tylko ze on to inaczej zrobil i uzyskal calkiem fajny efekt, poczekam na jego odpowiedz w temacie o zdjęcie tylnego blotnika ;)
Ostatnio zmieniony czw 30 cze, 2011 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Lukas995 » czw 30 cze, 2011

Ale odrazu zmień kierunki bo te są paskudne... :P


Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Maciek » czw 30 cze, 2011

wiem, kierunki musze zmienic ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Prelude » czw 30 cze, 2011

on chyba wywalił to mocowanie tablicy, i w jego miejscu ją przykręcił.

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Maciek » czw 30 cze, 2011

mocowanie on chyba tylko przyspawal bardziej z tylu.
Obrazek

Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Goger » pt 01 lip, 2011

Jak dam rade dziś to zrobi Ci zdjęcia i opisze mniej więcej.

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Maciek » pt 01 lip, 2011

dzieki wielkie :)
Obrazek

Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Goger » pt 01 lip, 2011

kolego dzis nie dam rady w niedziele albo jutro. Sam sobie pomyśl póki co

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: Maciek » pt 01 lip, 2011

spoko, nie spieszy mi sie i tak zaczne dopiero jak kupie kierunki czyli next tydzien ;)
Obrazek

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: Tylny blotnik w Inca x-one / kingway street

Postautor: DanielD16 » ndz 17 lip, 2011

goger,jakiej firmy i ile kosztowała ta tylna opona?


off topic i odkop w niewiadomym celu, o takie rzeczy pytaj się w temacie o jego maszynie lub gg/pw. Nie w temacie o przerabianiu tylnego błotnika... pamiętaj na przyszłość/Gabriel172
Ostatnio zmieniony ndz 17 lip, 2011 przez DanielD16, łącznie zmieniany 2 razy.
danielstreet



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl