



Dużo osób tak ma 






Sp3dIII pisze:prezes skad wiesz ze ma 11 lat?
pomoze ktos mi znalesc taką oponkę 110 do 60-70zł w dobrym stanie?





A tam przesyłki po 40zł :O I bierznik to bym wolał taki prawie ze slick 


Fotki mam na kompie w domu, to dopiero w PT będę mógł pokazać.


Sp3dIII pisze:napisałem wyraźnie do 60 no max 70zł




2,75 = 7cm 80/80 = 8cm/8cm 90/80= 9cm/8cm
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości