A jeśli nawet To co to za Róznica? Masz jakies 1000cm pod Du**?



A jeśli nawet To co to za Róznica? Masz jakies 1000cm pod Du**?




seryjne opony to miałeś zaje**ste
nawet żebyś dał na tył z przodu ale jakąś lepszą to będzie i tak 5x lepiej niż na serii
chyba że masz flaka wówczas opory toczenia są spore




modó³ wm mugen sport cdti

Benio pisze:A szersza opona nie oznacza spadku v-max nawet jadąc w 2 os
Alp3n pisze:Kolego nie ma różnicy czy opona jest na tył lub na przód



cysta pisze: Skoro producent przewiduje taką oponę na tył,

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości