Alumy

zakupione przyłszły w poniedziałem wiec odrazu załozone :
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Podeszły bez problemy tylko ze hamulec jest "odwrotnie" zamiast przyciagac do siebie trzeba go odpychac zeby zachamować , teraz jeszcze tego nie zrobiłem ale mysle ze cos wykminie ...
Problem jest jeszcze taki ze leciutko styka sie opona z stopka centralna (ale juz wiem co musze zrobic), stara opona 2,75 , a na teraz 3,75
Ide dalej działać zobacze przód(ale pewnie bede błotnik musiał jakos podnies) i slimak moze bedzie pasował stary
