• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przednia lampa LED

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Patryko124
Majster
Majster
Posty: 121
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2012
Lokalizacja: HrubieszĂłw

Re: Przednia lampa LED

Postautor: Patryko124 » pn 24 wrz, 2012

No będe musiał tak zrobić Dzięki za pomoc. :)


marek00542
Weteran
Weteran
Posty: 335
Rejestracja: pn 09 lip, 2012
Lokalizacja: Libusza

Re: Przednia lampa LED

Postautor: marek00542 » pn 24 wrz, 2012

Ja mialem tak jak przekrecilem kluczy to wlaczaly sie jak wlaczalem swiatla drogowe to automatycznie mi gasly

Patryko124
Majster
Majster
Posty: 121
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2012
Lokalizacja: HrubieszĂłw

Re: Przednia lampa LED

Postautor: Patryko124 » pn 24 wrz, 2012

marek00542 To podłaczyłeś sobie do pozycji a i świeciła ci się tylna lampa i podświetlenie zegarów? A takie pytanie czego miałyby się spalić te diody gdybym je podłaczył nie pod aku tylko pod ładowanie przecież jest regulator napięcia?
Ostatnio zmieniony pn 24 wrz, 2012 przez Patryko124, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Przednia lampa LED

Postautor: ZiomeK » pn 24 wrz, 2012

Patryko124, bo np. jak masz wolne obroty to tam 12V nie ma. Musi być prąd stały. Tak samo jak w RS-kach próbowali podłączać wiatraczki do chłodnic pod prądnice to im paliło ciągle, aku rozwiązało sprawę.
Ostatnio zmieniony pn 24 wrz, 2012 przez ZiomeK, łącznie zmieniany 1 raz.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

marek00542
Weteran
Weteran
Posty: 335
Rejestracja: pn 09 lip, 2012
Lokalizacja: Libusza

Re: Przednia lampa LED

Postautor: marek00542 » pn 24 wrz, 2012

Patryko124 pisze:marek00542 To podłaczyłeś sobie do pozycji a i świeciła ci się tylna lampa i podświetlenie zegarów? A takie pytanie czego miałyby się spalić te diody gdybym je podłaczył nie pod aku tylko pod ładowanie przecież jest regulator napięcia?

lampa tylna mi się nie świeciła i nie miałem podświetlonych zegarów


Patryko124
Majster
Majster
Posty: 121
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2012
Lokalizacja: HrubieszĂłw

Re: Przednia lampa LED

Postautor: Patryko124 » pn 24 wrz, 2012

To powiedz jak podłączyłeś te ledy też bym sobie tak podłączył. ;)
Ostatnio zmieniony pn 24 wrz, 2012 przez Patryko124, łącznie zmieniany 1 raz.

marek00542
Weteran
Weteran
Posty: 335
Rejestracja: pn 09 lip, 2012
Lokalizacja: Libusza

Re: Przednia lampa LED

Postautor: marek00542 » pn 24 wrz, 2012

dokładnie nie pamiętam musisz znaleźć kabel od stacyjki i pod podpiąć go w żółty kabel u mnie tak było i żeby nie świeciły diody jak przełączysz przełącznikiem resztę nie pamiętam bo ponad rok temu zakładałem je

Patryko124
Majster
Majster
Posty: 121
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2012
Lokalizacja: HrubieszĂłw

Re: Przednia lampa LED

Postautor: Patryko124 » pn 24 wrz, 2012

Aha ok dzięki wszystkim. ;)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl