







Patryko124 pisze:marek00542 To podłaczyłeś sobie do pozycji a i świeciła ci się tylna lampa i podświetlenie zegarów? A takie pytanie czego miałyby się spalić te diody gdybym je podłaczył nie pod aku tylko pod ładowanie przecież jest regulator napięcia?




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości