Postautor: Gliwik » czw 21 cze, 2012
białe klosze występują tez w Inca'ch X-ONE . tez tego szukałem ale znaleźć nie mogę
ponieżej foto :

Ostatnio zmieniony czw 21 cze, 2012 przez
Gliwik, łącznie zmieniany 1 raz.
"KIEDYÂŚ MYÂŚLAÂŁEM, ÂŻE SIĂ ZAKOCHAÂŁEM, ALE WSIADÂŁEM NA MOTOR I MI PRZESZÂŁO"