• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Półka + carbon?

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Półka + carbon?

Postautor: Vesper » pn 18 cze, 2012

Siemka, moja półka w motorze jest troche "usyfiona" (jak transportowałem motor, to pasy miałem za kierą), i pomyślałem czy by jej jakoś nie obkleić. Pomysł wpadł na kawałek folii carbonowej. Co o tym sądzicie? Trudno się by to robiło (w plastyce jestem słabiutki)? Może jakaś fotka podglądowa? :)

http://imageshack.us/photo/my-images/225/daafa.jpg/

http://allegro.pl/folia-okleina-carbon- ... 17101.html
Ostatnio zmieniony pn 18 cze, 2012 przez Vesper, łącznie zmieniany 1 raz.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)


Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Półka + carbon?

Postautor: adam94pp » pn 18 cze, 2012

Ja okleilem swoja w ten sposob,bardzo latwo sie to robi ;)
masz fotke
Obrazek

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Półka + carbon?

Postautor: Vesper » pn 18 cze, 2012

adam94pp, Dzięki wielkie za foto :) Ta folia którą podałem będzie git? Jak to się wogóle klei, wiem ze trzeba suszarką troche podgrzać
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Półka + carbon?

Postautor: adam94pp » pn 18 cze, 2012

Ta co wyslales bedzie inna nie bedzie czuc struktury po palcem.A co do klejenia to odklejasz spodnia warstwe naklejasz na dany przedmiot podgrzewasz suszarka i ona sie robi wtedy elastyczna na jakis czas i ukladasz ja tak aby nie bylo zadnych babelkow powietrza czy zalaman ;) i to wszystko pozniej odcinasz co Ci nie potrzebne

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Półka + carbon?

Postautor: EDEKNWZ » czw 28 cze, 2012

Cześć nie chciało mi się robić nowego tematu więc pisze tutaj.
Mam pytanie na jaki kolor okleić tą właśnie półkę co o niej piszecie i jeszcze to srebne co na nim trzymają się nóżki dla pasażera


link do foli
http://allegro.pl/folia-carbon-3d-tunin ... 85225.html


dodam że moto mam koloru czarnego
Ostatnio zmieniony czw 28 cze, 2012 przez EDEKNWZ, łącznie zmieniany 1 raz.


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Półka + carbon?

Postautor: to&owo » czw 28 cze, 2012

to zależy od twojego gustu ,kombinuj :)

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Półka + carbon?

Postautor: EDEKNWZ » czw 28 cze, 2012

Myślałem nad tym złotym do czarnego to by chyba ładnie pasował.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl