W czwartek dojdą lusterka łezki i prawdopodobnie przedłużki amortyzatorów. Proszę o opinie.






.
.


.
.


Stunter908 pisze:Wiesz ja po jakimś czasie spróbuję tego http://www.youtube.com/watch?v=GpA3Y3H-BdA.
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739



---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
A jaka przykładowo by pasowała?
i jaką masz półkę najprawdopodobniej taką na cztery śruby.taka powinna pasować http://moto.allegro.pl/kierownica-quad- ... 86783.html
.
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości