a) http://www.swistak.pl/a17288370,Zarowka ... ieska.html
b) http://www.lantis.pl/zarowka-1818w-p43t ... -3582.html
c) http://www.motolux.pl/skutery/index.php ... -25-25w-h4
z góry dziękuje za konkretną i kulturalną odpowiedzi .











Wilku1122 pisze:Lunatyk^, Ciekawe bardzo bo w orginalnych ogarach 07 i 08 są zarówki h6 a jak ty tam wcisłeś h7 to jestem ciekaw






A co zazdrościsz ?

D_O_N:)) pisze:No i? Może lubię pomagać i posty pisać?
modó³ wm mugen sport cdti
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości