• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Tłoku » czw 01 mar, 2012

<mysli> A jeśli nawet To co to za Róznica? Masz jakies 1000cm pod Du**?


Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » czw 01 mar, 2012

opona ma spełniać swoje zadania i bieżnik jest dostosowany do zastosowania opony przód/tył to że nie mam 1000cmm3 to co innego ale jazda 65-75km/h i zakręt i może być nieciekawie ja nie zaryzykuje bezpieczeństwo musi byc

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Wilku1122 » czw 01 mar, 2012

Lukas87, Zdarzało sie i szybciej i 3 opona na tyle co powinna byc na przodzie i żyje ;0
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » czw 01 mar, 2012

każdy robi jak uważa ale jeśli producent przewidział na tył to ma być na tył

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Wilku1122 » czw 01 mar, 2012

Lukas87, To powodzenia w szukaniu :)
PIEC!

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: BeNeK » czw 01 mar, 2012

Lukas87, dziwny trochę jesteś... do naszych piździków się wkłada pierwszą lepszą szmatę a o ile geometria ramy jest taka jak być powinna motor ma dobrze się prowadzić
przy twoim 72ccm i v-maxie 70-75 nie ma różnicy
w mojej 110cc też miałem oponę na przodzie co miała iść na tył a później jeszcze na tyle co powinna być na przodzie i odziwo latał nawet zaskakująco dobrze jak na chinola bo można powiedzieć że jak po sznurku <glupek> seryjne opony to miałeś zaje**ste <glupek> nawet żebyś dał na tył z przodu ale jakąś lepszą to będzie i tak 5x lepiej niż na serii

A szersza opona nie oznacza spadku v-max nawet jadąc w 2 os <glupek> chyba że masz flaka wówczas opory toczenia są spore <glupek>
Jeśli opona jest dobra i ma odpowiednie ciśnienie to styk opony z asfaltem nie jest duży nawet w 2os <glupek>
przy mojej 140 przy prawidłowym ciśnieniu opona styka się z asfaltem na szerokości ok 2cm a z pasażerem do 2.5
można łatwo zobaczyć ;)

ładuj jakąś szmatę na fele i nie gadaj ;P
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » pt 02 mar, 2012

zdecydowałem się na HEIDENAU K36 110/80/16

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Alpen » pt 02 mar, 2012

Lukas87, W tamtej pisze że na przód bo jest węższa i żebyś przynajmniej się nie pomylił i nie założył jej na tył a tą szeroką na przód... Kolego nie ma różnicy czy opona jest na tył lub na przód. Ja mam na przodzie metza MO1 tak samo jak Wilku i ta opona jest prawdopodobnie 'na tył' a jakoś żyję, i nie raz się 80km/h w łuk wchodziło...
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » pt 02 mar, 2012

Benio pisze:A szersza opona nie oznacza spadku v-max nawet jadąc w 2 os <glupek>


wystarczy że opona ma wiekszą średnice niz seryjna i juz jest spadek

Alp3n pisze:Kolego nie ma różnicy czy opona jest na tył lub na przód


Ja wiem swoje wy wiecie swoje, w samochodzie nie raz przerabiałem temat opony i różnica kolosalna w roznych bieznikach

ps jak bym chciał to juz bym dawno jezdzil jakas 600tka..

to wg was opona rowerowa za 30zł a za 300zł nie ma różnicy??? no ale to tylko rower!! mylicie sie koledzy
Ostatnio zmieniony pt 02 mar, 2012 przez Lukas87, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Tłoku » pt 02 mar, 2012

Lukas87, Heidenau k36 To ja mialem własnie na allegro tez sa w dosc dobruch cenach..

Awatar użytkownika
cysta
Specjalista
Specjalista
Posty: 198
Rejestracja: pt 12 sie, 2011
Lokalizacja: ÂŁowicz

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: cysta » pt 02 mar, 2012

Znów się zaczyna niektórych- a ja wiem lepiej!
Lukas87 ma rację... Skoro producent przewiduje taką oponę na tył, to nie znaczy, ze będzie się ona dobrze prowadzić mając ją z przodu.
Najczęściej jest tak, że opona z tyłu ma mniej bieżnika a z przodu więcej- zauważcie, że nacisk na tylną oś jest większy.
Jeśli najaracie sie na jedną oponę bo jest tańsza o 20zł od innej to NIC was nie powstrzyma, żeby kupić konkret opone.
To samo można powiedzieć o kaskach, o żarówkach... Są pewne zasady... NIE! xXx ( 14lat) wie lepiej... <torba>
Zakładajcie jaką chcecie, ale nie namawiajcie kogoś, że gówno a nie różnica- Ładuj jakąś... W pewnym sensie bierzecie za to odpowiedzialność...
Dziękuje- off top..
Ostatnio zmieniony pt 02 mar, 2012 przez cysta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas995 » pt 02 mar, 2012

cysta pisze: Skoro producent przewiduje taką oponę na tył,

Tiaa chiński producent hu** wie :P

Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » sob 03 mar, 2012

W końcu jeszcze zmieniłem decyzje i wziąłem Duro DM1075 120/80 - 16 60P w bardzo dobrej cenie 152zł z wysyłką!! polecam ten sklep http://www.oponylux.pl/

Awatar użytkownika
D_O_N:))
Majster
Majster
Posty: 116
Rejestracja: pt 13 kwie, 2012
Lokalizacja: Wolbrom

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: D_O_N:)) » pt 13 kwie, 2012

Ja osobiście bym ci radził kupić dobrą firmową oponę a nie jakieś gównianą podróbkę !


Takie jest moje zdanie!
Gdy spotkamy siê na zakrêcie manetka w dó³ i odciêcie:D

LwG wszystkim!:D!:)


Kingway.... I jestem w niebie :)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl