1. mam popękane plastiki niestety nie mam jak ich posklejać bo pogubiłem kawałki od nich i mam takie pytanie gdzie można kupic przednie plastiki ( te duże ) w stanie surowym
2. czy jest możliwość kupienia tych gum na podnóżki kierowcy ?




modó³ wm mugen sport cdti





150zł, nawet fakturę na to dostałem xD 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości