• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Folia Termoplatyczna

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
michal52
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Lokalizacja: nikad

Folia Termoplatyczna

Postautor: michal52 » wt 28 cze, 2011

witam mam pytanie czy mogło by być takie coś zamiast malowania plastików http://moto.allegro.pl/folia-termoplast ... 62618.html .o o tym sądzicie??
Ostatnio zmieniony wt 28 cze, 2011 przez michal52, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
swistaczek
Amator
Amator
Posty: 10
Rejestracja: czw 23 cze, 2011
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:

Re: Folia Termoplatyczna

Postautor: swistaczek » śr 29 cze, 2011

Pewnie, kumpel ma kilka większych plastików oklejonych folia carbon, łatwo się dopasowuje do elementu, folia + trochę wyobraźni i będzie gitara. Ja w aucie kilka elementów mam, deszcz, śnieg, trzyma się :)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Folia Termoplatyczna

Postautor: Lukas995 » śr 29 cze, 2011

Cały motor raczej nie ale kilka elementów można :D

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Folia Termoplatyczna

Postautor: Diabolo » śr 29 cze, 2011

ja sobie zrobiłem tank pada i obkleiłem wlew paliwa :D
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek

FERROSRIDER
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Czerwionka

Re: Folia Termoplatyczna

Postautor: FERROSRIDER » śr 29 cze, 2011

Może cały nie, ale jakieś eleęty napewno,.. ja mam osłonke tarczy oblepioną i się już prawie rok trzyma
Obrazek


michal52
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Lokalizacja: nikad

Re: Folia Termoplatyczna

Postautor: michal52 » śr 29 cze, 2011

ok dzięki z a info



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl