• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Fanfary do GB :D

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Grzes093
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Ropczyce/DĂŞbica

Fanfary do GB :D

Postautor: Grzes093 » sob 26 mar, 2011

Może ktoś zakładał już do swojego motorka jakieś fanfary? <lol>
Wiem że można mieć problemy nie kiedy przez te fanfary ale czasami fajnie tak huknąć. Dziewczyna od razu by wyszła z domu :DDD
chodzi mi o fanfary 139db.

Na allegro znalazłem taki:
http://allegro.pl/fanfary-syrena-klakso ... 60541.html

co myślicie o tym? :D <mysli>
Oj wspornik mnie boli i pali mnie rura, i gaÂźnik mam chory i dzwoniÂą zawory. :DDD

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/102128

http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18


Awatar użytkownika
kriss3000
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Proboszczewice/PÂłoĂąsk
Kontaktowanie:

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: kriss3000 » sob 26 mar, 2011

http://allegro.pl/j-18-trojtonowa-syren ... 45077.html
to nie będzie tańsze? do tego jakiś głośniczek i jazda
Wszystko na swoje priorytety, niestety...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: piotrus96 » sob 26 mar, 2011

Ej bez przesady :D Fajna rzecz, ale to nie jest tir, żeby wstawiać takie coś :) Ale dobry pomysł xd

Awatar użytkownika
Grzes093
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Ropczyce/DĂŞbica

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: Grzes093 » sob 26 mar, 2011

kriss3000 pisze:http://allegro.pl/j-18-trojtonowa-syrena-i1502845077.html
to nie będzie tańsze? do tego jakiś głośniczek i jazda


No wiesz wolę dać te kilkadziesiąt zł niż kupić takie i bawić się w podpinanie, głośniczki itp. Tutaj podłącze to do akumulatorka i jazda :D

No i Piotrus96 wiem że to nie tir ale jakoś można urozmaicić zwykłą jazdę <radocha>
Chce zobaczyć minę moich kolegów jak im j*b*** taką tubą <wysmiewacz>
Oj wspornik mnie boli i pali mnie rura, i gaÂźnik mam chory i dzwoniÂą zawory. :DDD



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/102128



http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: Dargas » sob 26 mar, 2011

Ja mam fantry:)


Awatar użytkownika
Grzes093
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Ropczyce/DĂŞbica

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: Grzes093 » sob 26 mar, 2011

A jakie? Ile DB? no i jakbyś dał linka np na allegro to byłbym wdzięczny :)
<rotfl>
Oj wspornik mnie boli i pali mnie rura, i gaÂźnik mam chory i dzwoniÂą zawory. :DDD



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/102128



http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: Diabolo » sob 26 mar, 2011

e fajne to :D
Jak sprzedam tela to się skusze na takie coś xD
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: Dargas » sob 26 mar, 2011

http://wildcar.pl/klakson/1.jpg
Coś takiego tyle, że czarne i owiewki srebrne za 15zł mogę ci je sprzedać, bo u mnie leżą i sie kurzą. 105 decybeli. Głośne strasznie są a akumulator w kilka sekund pada(słabe lądowanie mam).

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: Diabolo » sob 26 mar, 2011

Grzes093, jak nie bierzesz od dargasa to ja wezmę :)
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D



Moja bestia xD

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128



Obrazek

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: Dargas » sob 26 mar, 2011

Zdjęcia moge wstawić jak by co

Awatar użytkownika
Grzes093
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Ropczyce/DĂŞbica

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: Grzes093 » sob 26 mar, 2011

Diabolo pisze:Grzes093, jak nie bierzesz od dargasa to ja wezmę :)


Dobra bierz bo ja na razie muszę kupić moduł za 150zł i jeszcze tłumik także bierz :DDD
no i też fajne to masz Dargas :D
a gdzie to zamontowałeś? no bo wiesz ja chce jakoś to schować bo w razie kontroli policji czy coś to może nie być za fajnie, a po drugie zawsze ktoś może ukraść <mysli>
Oj wspornik mnie boli i pali mnie rura, i gaÂźnik mam chory i dzwoniÂą zawory. :DDD



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/102128



http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18

daro
Posty: 3
Rejestracja: pn 18 kwie, 2011
Lokalizacja: pomorskie

Re: Fanfary do GB :D

Postautor: daro » pn 18 kwie, 2011

ja mam prawdziwą famfare i powiem że to wymiata 139DB :)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl