Podświetlenie zrobione z neony giętkiego usztywnionego.




Powodzenia w dalszych pracach 


ja myśle w RS zrobić też ale listwami led pod tarczą 

dawaj więcej fotek 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739






taka jdm'owa
ja mam tak samo ,mam prawko jeżdżę matizem mamy, dokładam się do naprawa ,tankuje ,ale np. chciałem obić tył taką jasną skórą to nie




Drogo w sumie jest żeby niektóre rzeczy dostać, i ciężko
Ale te podstawowe typu filtry, klocki, rozrząd czy sprzęgło w normalnych cenach.


, ważne, że kombinujesz
.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości