• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda Concerto

Zaprezentuj swoje cztery kółka.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Honda Concerto

Postautor: choinka » ndz 18 lis, 2012

Dawno nic nie pisałem :P
Obecnie autko stoi u lakiernika. Co było malowane zobaczycie jak odbiorę :) Radyjko nowe też jest pochwalę się oczywiście też zdjęciem. Będzie też jeszcze jedna niespodzianka która dziś mnie naszła. Sądzę że będzie to się wyróżniać :)


Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Honda Concerto

Postautor: pavaczek » pn 19 lis, 2012

no czekamy na fotki :) tez muszę się moją białą strzałą pochwalić :D

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda Concerto

Postautor: to&owo » pn 19 lis, 2012

no czekamy :) pewnie pakiet spoilerów rodem z jdm xD

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Honda Concerto

Postautor: ZiomeK » pn 19 lis, 2012

choinka, niespodzianka to ta o której dyskusja na gadu przebiegała? ;]
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Honda Concerto

Postautor: Lukas995 » pn 19 lis, 2012

No to dawaj dawaj foteczki ;d


Awatar użytkownika
m4niek
Majster
Majster
Posty: 135
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Honda Concerto

Postautor: m4niek » pn 19 lis, 2012

Tylko to znalazłem ;) http://www.mapet-tuning.com/sklep/honda ... -4907.html

Dzieje się, oby tak dalej ;)
http://www.facebook.com/pages/Low-Mania ... 640?ref=hl ---> Zapraszam do lajkowania :)

"ÂŻycie jest za krĂłtkie, Âżeby na iskrĂŞ czekaĂŚ 2 obroty waÂłu!"

Sprzedom! : http://tablica.pl/oferta/romet-k-125-cz ... 1d3baaa8be ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Honda Concerto

Postautor: choinka » pn 19 lis, 2012

pavaczek, no koniecznie musisz się pochwalić ;D
speeder_hot16fucker, nie za bardzo mi się podobają te pługi śnieżne :P Jak już to jakąś dokładka na oryginalny zderzak :P
Ziom97, tak właśnie tak :)
m4niek, 35mm to jest mało ;/

Awatar użytkownika
m4niek
Majster
Majster
Posty: 135
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Honda Concerto

Postautor: m4niek » pn 19 lis, 2012

Napisz do mapetowców to Ci sprowadzą gwinta ;)
http://www.facebook.com/pages/Low-Mania ... 640?ref=hl ---> Zapraszam do lajkowania :)



"ÂŻycie jest za krĂłtkie, Âżeby na iskrĂŞ czekaĂŚ 2 obroty waÂłu!"



Sprzedom! : http://tablica.pl/oferta/romet-k-125-cz ... 1d3baaa8be ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Honda Concerto

Postautor: choinka » pn 19 lis, 2012

To nie na moją kieszeń :P

adrol

Re: Honda Concerto

Postautor: adrol » wt 20 lis, 2012

Rób na styl Bosozoku w zimie się przyda.
tak okolice 40mm to moim zdaniem jest całkiem przyjemnie na polskie drogi :)
pavaczek, a co tam masz ciekawego? Biały to JDM :D

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Honda Concerto

Postautor: choinka » wt 20 lis, 2012

adrol, Nie wole nie :P Dam jakąś dokładkę i starczy :)

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Honda Concerto

Postautor: pavaczek » śr 21 lis, 2012

adrol, vw polo 86c2f steilheck. znajdę chwilę to obfotografuję ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Honda Concerto

Postautor: choinka » czw 22 lis, 2012

pavaczek, Polówka to idealna baza ;D

adrol

Re: Honda Concerto

Postautor: adrol » pt 23 lis, 2012

Dokładka fajnie wygląda na glebie. Na ebay'u nie szukałeś jakiś sprężyn?
pavaczek, Fajny model, obniżyć szeroką stal wrzucić w dobrym kolorze, naciągnąć na to oponę usunąć znaczek i będzie fajnie wyglądać :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Honda Concerto

Postautor: choinka » sob 24 lis, 2012

adrol, na ebay jeszcze mnie nie stać :P A drugim problemem sa rodzice że nie chcą pozwolić na glebe ;/

Pokrótce mówiąc auto odebrane od lakiernika i wygląda tak
Obrazek
:)
Radio też zamontowane ale jeszcze zdjęcie nie zrobione :P grać ładnie gra ;D obsługa prosta, i pełna regulacja praktycznie :)
Ostatnio zmieniony sob 24 lis, 2012 przez choinka, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nasze samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl