Obecnie autko stoi u lakiernika. Co było malowane zobaczycie jak odbiorę
Radyjko nowe też jest pochwalę się oczywiście też zdjęciem. Będzie też jeszcze jedna niespodzianka która dziś mnie naszła. Sądzę że będzie to się wyróżniać 



Radyjko nowe też jest pochwalę się oczywiście też zdjęciem. Będzie też jeszcze jedna niespodzianka która dziś mnie naszła. Sądzę że będzie to się wyróżniać 


![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


Jak już to jakąś dokładka na oryginalny zderzak












A drugim problemem sa rodzice że nie chcą pozwolić na glebe
grać ładnie gra
obsługa prosta, i pełna regulacja praktycznie 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości