na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Widziałeś samochód, jeździłeś nim, robiłeś w nim remont i widziałeś stan silnika ? Takie opinie możesz sobie zostawić dla kolegów z baru czy też podwórka. Pozdrawiam.To niezłe trupy.



na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Widziałeś samochód, jeździłeś nim, robiłeś w nim remont i widziałeś stan silnika ? Takie opinie możesz sobie zostawić dla kolegów z baru czy też podwórka. Pozdrawiam.To niezłe trupy.


h



nie śni sie po nocach obrazek zdemolowanej głowicy 

Padnie to założę nowy na parkingu
Ale nie wszystkie silniki są takie kolorowe, 1.4, 1.8. 2.0 już są kolizyjne
Nie mówię tu o silnikach 16v które wszystkie są kolizyjne
I do tego palą więcej oleju niż benzyny 



Passata B6
na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Widziałeś samochód, jeździłeś nim, robiłeś w nim remont i widziałeś stan silnika ? Takie opinie możesz sobie zostawić dla kolegów z baru czy też podwórka. Pozdrawiam.

Normy przekroczone o 500%
Teraz testuję. Co do dynamiki i przyspieszenia to nie czuję różnicy między noPB a ELPIDŻI
No może minimalnie przy niższych obrotach. W porównaniu do 1.4 8v jest to rakieta 


na zywo niezle to wyglada
i czesci chyba w miare tanio


Tam astra lubi gnić 


speeder pisze:dla mnie audi to auto z gatunku taniego prestige`u mlodych prezesow upadajacych firm.

modó³ wm mugen sport cdti

dzięki za rady

Reczywiscie trupy,zgadzam sie z tym.
Alp3n, dla mnie mercedes,audi to nie są auta prestiżowe.Auta prestiżowe,to takie,gdzie najtańsze modele zaczynają się od 300 000zł



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości