• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Astra F 1.6 8v 95r

Zaprezentuj swoje cztery kółka.
Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Kebab_Karim » pt 22 sie, 2014

Outer, nie każdy ma pieniądze na samochód pokroju Passata B6 czy też A4 z 2009r. Należy szanować to co się ma. Ja zawsze sugeruję się tym, że są biedniejsi ode mnie i np. wożą się DEŁUUU TICO. piszesz
To niezłe trupy.
na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Widziałeś samochód, jeździłeś nim, robiłeś w nim remont i widziałeś stan silnika ? Takie opinie możesz sobie zostawić dla kolegów z baru czy też podwórka. Pozdrawiam.
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D


Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: MAGIK » pt 22 sie, 2014

Outer dobry mechanior widze , Tylko zobaczy i już wie wszystko hahah
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Kebab_Karim » pt 22 sie, 2014

MAGIK, * Nawet nie zobaczy i wie :D <glupek>
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: to&owo » sob 23 sie, 2014

mi się te astry podobają ze względu na rozrząd :D nie śni sie po nocach obrazek zdemolowanej głowicy :D

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Kebab_Karim » sob 23 sie, 2014

mam pasek rozrządu w bagażniku :D Padnie to założę nowy na parkingu :D Ale nie wszystkie silniki są takie kolorowe, 1.4, 1.8. 2.0 już są kolizyjne :) Nie mówię tu o silnikach 16v które wszystkie są kolizyjne :P I do tego palą więcej oleju niż benzyny :>
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: to&owo » sob 23 sie, 2014

a jakie spalanie ci wychodzi ? :D

aaaa już mam :D
a jak z dynamiką,w miare nieźle przyśpiesza?
Ostatnio zmieniony sob 23 sie, 2014 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Outer » sob 23 sie, 2014

Passata B6


Stfu mi tu z passatem. Liczą się tylko cztery okręgi i quattro.


na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Widziałeś samochód, jeździłeś nim, robiłeś w nim remont i widziałeś stan silnika ? Takie opinie możesz sobie zostawić dla kolegów z baru czy też podwórka. Pozdrawiam.


Każde auto, które nie jeździ, albo jeździ bardzo mało, ma znacznie zwiększone zużycie, w stosunku do przebiegu, który ma nawinięty. Twierdzę tak, bo to podstawy mechaniki i fizyki. 90 kafli w takim aucie, to ponad 300 kafli autostradowego przebiegu.
Ostatnio zmieniony sob 23 sie, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Kebab_Karim » sob 23 sie, 2014

speeder, Spalanie to sam nie wiem teraz, wczoraj byłem na regulacji gazu, gość się za głowę chwycił jak zobaczył co pokazuje analizator spalin :D Normy przekroczone o 500% :D Teraz testuję. Co do dynamiki i przyspieszenia to nie czuję różnicy między noPB a ELPIDŻI :D No może minimalnie przy niższych obrotach. W porównaniu do 1.4 8v jest to rakieta :D
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: to&owo » sob 23 sie, 2014

sasiad ma taka F tanio i brat chce kupic :p na zywo niezle to wyglada :p i czesci chyba w miare tanio :p
dla mnie audi to auto z gatunku taniego prestige`u mlodych prezesow upadajacych firm. Oczywiscie w leasingu :d
Reczywiscie trupy,zgadzam sie z tym. To ze jezdza kilka lat i w sumie nic poza czesciami ktore trzeba zmieniac bo sie zuzywaja, nie jest robione o tym swiadczy najlepiej :)
Ostatnio zmieniony sob 23 sie, 2014 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Kebab_Karim » sob 23 sie, 2014

speeder, Niech sprawdzi okolice wlewu paliwa i tylne błotniki, nadkola, progi :D Tam astra lubi gnić :P
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Alpen » sob 23 sie, 2014

speeder pisze:dla mnie audi to auto z gatunku taniego prestige`u mlodych prezesow upadajacych firm.

Tani prestiż? Chyba się coś pomyliło, audi jest lepsze od tych wszystkich mercedesków. :)
modó³ wm mugen sport cdti

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: to&owo » sob 23 sie, 2014

dziś ma oglądać tą astrę,przekazałem info :D dzięki za rady :)
Alp3n, dla mnie mercedes,audi to nie są auta prestiżowe.Auta prestiżowe,to takie,gdzie najtańsze modele zaczynają się od 300 000zł i nikt nie kupuje używanych,a tylko nowe,bo ich stać na to.

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Outer » sob 23 sie, 2014

Reczywiscie trupy,zgadzam sie z tym.


Ale jakie trupy?


Alp3n, dla mnie mercedes,audi to nie są auta prestiżowe.Auta prestiżowe,to takie,gdzie najtańsze modele zaczynają się od 300 000zł


W normalnym biznesie nie należy pokazywać się autem za ~15 tysięcy, ale też za 450 tysięcy, bo uznają cię za nienormalnego. Wystarczy, tak jak znajomy pokazać się w audi a7, co robi i tak potężne wrażenie.
Ostatnio zmieniony sob 23 sie, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Kebab_Karim » ndz 14 wrz, 2014

No to mały UP! :D
Polerka i woskowanie jeszcze raz - efekt lustra :D

Obrazek

kompletne oświetlenie LED wnętrza, konsola środkowa i sterowanie światłami w czerwień :D

Obrazek

Zegary na biało (jeden LED się uwalił i wskaźnik poziomu paliwka na żółto ale w poniedziałek wymiana)

Obrazek

Dymione lampy tył i led z przodu :)

Obrazek
Obrazek
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D

Łukasz1996
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Okolice BeÂłchatowa

Re: Astra F 1.6 8v 95r

Postautor: Łukasz1996 » pn 15 wrz, 2014

Bardzo ładna astra i bardzo dobry silnik ja mam taki silnik w vektrze b i nic sie silnikiem nie dzieje a już 150 tyś na gazie chodzi.
JuÂż 9000 km.



Wróć do „Nasze samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl