




[/center]

[/center]


sprzedaje za 6000zł ale igła. wszystko fest porobione
bym wziął,ale silnik trochę mały
chciałbym tak chociaż te 1.9
a ty jak oceniasz to auto ?
Audio do zrobienia 

a ty jak oceniasz to auto ?

[/center]
a ty jak oceniasz to auto ?


Jedzie do mnie komplet sprezyn Kayaby, na dniach bedzie wymiana.
[/center]

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości