





Monster96 pisze:5 - Tak , tam jest silnik V-tec 16 zaworków itp, itd . Spalanie przy moim stylu jazdy 6/100 , przy stylu średnio ostrym Tata miał 8/100 więc myślę że jest dobrze



. Z innego forum pewna osoba ma mi wysłać jak u niej wygląda niebieskie światło , jak będzie lipa to u siebie dam białe
. Sporo osób boi się że będzie projekt " ala zumiko " Spokojnie , każda ingerencja będzie przemyślana i obgadana na forum tym jak i hondy .
Na forum hondy też nic nie mówią o desce więc zostaje .







.


h


modó³ wm mugen sport cdti





modó³ wm mugen sport cdti


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości