astra 1.6 ojca nie miała szans z punciakiem 1.2
punto lżejsze 



punto lżejsze 











rozumiem, fajnie że za swoją kasę itp. pierwsza fura, ale umówmy się, ani wygodne, ani szybkie, ani piękne to to nie jest
jego główna zaleta to jazda za darmo.

[/center]



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości