Pasuje mi w niej wymienić opony bo są już troche zużyte. Na dniach wymieniam napęd na D.I.D




Pasuje mi w niej wymienić opony bo są już troche zużyte. Na dniach wymieniam napęd na D.I.D



BonuS, Jest w co jechać już 600cc i 60km robi robote 

a wgl to widzieliście kiedyś czystego crossa o pojemności >250


lubie te stare AC,ale ze względu że to AC to dbaj o czystosć silnika 

ma to homologacje ?

bo po co?


ukraść jej nikt nie da radę bo stoi w garażu w domu 

także jak ktoś nie znajomy by podszedł to by go z kościami wpierdo***
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości