• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi Gpr Nude By Marek00542

Zaprezentuj swoją maszynę.
marek00542
Weteran
Weteran
Posty: 335
Rejestracja: pn 09 lip, 2012
Lokalizacja: Libusza

Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: marek00542 » wt 22 lip, 2014

Witam kupiłem go wczoraj 2010r z przebiegiem 8tyś km został sprowadzony z Austrii jest to full seria:
Cylinder 50cc tnt
gaznik dellorto 17.5
wydech Hebo racing

[url=http://ifotos.pl/img/DSC0030[1_espeare.JPG/][img]http://s3.ifotos.pl/mini/DSC0030[1_espeare.JPG[/img][/url]

Plany na przyszłość:
-Cylinder 80 Malossi MHR Replica
-Wał korbowy Tec Evolution
-Gaznik 21-24
-Sprzęgło Tarcze sprzęgła Polini Evolution
-Łożyska c3 Skf

[url=http://ifotos.pl/Img/DSC0031[1_espeawp.JPG/][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC0031[1_espeawp.JPG[/img][/url]
[url=http://ifotos.pl/img/DSC0032[1_espeawa.JPG/][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC0032[1_espeawa.JPG[/img][/url]
[url=http://ifotos.pl/img/DSC0033[1_espeasa.JPG/][img]http://s2.ifotos.pl/mini/DSC0033[1_espeasa.JPG[/img][/url]


Awatar użytkownika
WrednY
Majster
Majster
Posty: 114
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: Siedleczka

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: WrednY » wt 22 lip, 2014

Nawet fajne moto, powodzenia w modach i szerokości ;)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu
przeÂżywasz wiĂŞcej w ciÂągu 5 minut
niÂż niektĂłrzy ludzie przez caÂłe swoje Âżycie."

Burt Munro

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: Yato » wt 22 lip, 2014

kozackie są te derbi, zawsze mi się podobały, tylko szkoda że 2t :/
:)

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: ReallY » wt 22 lip, 2014

Fajne moto ale ile dałeś? :D A i temat w złym dziale więc przonoszę :)
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: n0r3k » wt 22 lip, 2014

Yato, a co, lepsze 4t w 50cc? ...
marek00542, ja do gpr uprzedzony jestem przez kumpla, ale z wyglądu zawsze mi sie podobało :P dziwi mnie tylko czemu w wieku 23 lat kupujesz takiego pierdziocha i jeszcze chcesz tam pakować jakieś stejdżsiksy i inne.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: Yato » wt 22 lip, 2014

n0r3k, 125 z derbi bez problemu podejdzie, 4t :)
:)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: n0r3k » wt 22 lip, 2014

Yato, ale to nie jest 125 tylko 50. pozatym gpr 125 też jest w dwupaku
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: Yato » wt 22 lip, 2014

n0r3k, no to zamiast pakować tyle hajsów kupiłby silnik derbi gpr 125 w 4t :)
:)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: n0r3k » wt 22 lip, 2014

125 w 4t siedziało w sendzie, w gpr125 miało silnik z yamahy dt125x.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: Yato » wt 22 lip, 2014

:)

marek00542
Weteran
Weteran
Posty: 335
Rejestracja: pn 09 lip, 2012
Lokalizacja: Libusza

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: marek00542 » wt 22 lip, 2014

ReallY pisze:Fajne moto ale ile dałeś? :D A i temat w złym dziale więc przonoszę :)

dałem 4500zł a gość chciał 4800zł wiem że kupi 125 za 4500zł tylko ze nie kupisz 4letnią 125cc za taka kwotę mówię o firmówce

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: to&owo » wt 22 lip, 2014

ty nie masz innego nude jeszcze ? i tzr ?

marek00542
Weteran
Weteran
Posty: 335
Rejestracja: pn 09 lip, 2012
Lokalizacja: Libusza

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: marek00542 » wt 22 lip, 2014

niestety nie a w tzr-ce są z przodu lagi cienkie a tym są grube jak w jakiej 600cc cieżka kupić tzr-ke w miare młoda jedna była z 2004r ale 4500zł ale nie oglądałem miałem daleko a jedna była z 2009r za 4tys zł oglądałem ją cały czas chodziła na ssaniu i miała cylek zajechany i nie wyjechałem 1b z kumplem pod mała górkę nawet sam ledwo co wyjechałem i strasznie była zamulona i remont się kłania silnika

SzalejZeMną
Amator
Amator
Posty: 15
Rejestracja: czw 14 sie, 2014
Lokalizacja: Szaleniewice

Re: Derbi Gpr Nude By Marek00542

Postautor: SzalejZeMną » pt 15 sie, 2014

Piękne lagi przednie. I przynajmniej nie dźwięczy ci wszystko do o koła jak w chinolach. Tylko ten dźwięk ;/
Ostatnio zmieniony pt 15 sie, 2014 przez SzalejZeMną, łącznie zmieniany 1 raz.
Cbr <3



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl